פוורפליט שרכשה את פוינטר טלוקיישן מפרסמת תוצאות לרבעון השלישי

הדוח הנוכחי מתייחס לתקופה שלפני סגירת עסקת הרכישה של פוינטר; הכנסות החברה ברבעון הסתכמו בכ-16.9 מיליון דולר, גידול של 26% בהשוואה לתקופה המקבילה

חדשות ספונסר 07/11/2019 11:34

א+א-

פוורפליט ספקית פתרונות IoT אלחוטיים ופתרונות M2M למעקב וניהול ציי רכב וציי משאיות, מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2019. תוצאות אלו כוללות אך ורק את התוצאות הכספיות של I.D Systems טרם הרכישה של פוינטר טלוקיישן, שנסגרה ב-3 באוקטובר 2019. התוצאות הפיננסיות של פוורפליט לרבעון הרביעי יכללו את התוצאות המאוחדות של I.D Systems ושל פוינטר טלוקיישן.

 

ההכנסות ברבעון השלישי של שנת 2019 הסתכמו בשיא של כ-16.9 מיליון דולר – גידול של 26% בהשוואה להכנסות של 13.4 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. הרווח הגולמי גדל ב-12% והסתכם ב-7.6 מיליון דולר, בהשוואה ל-6.8 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. הגידול ברווח הגולמי נבע בעיקר מהגידול בהכנסות לתקופה.

 

ההפסד הנקי הסתכם ב-2.1 מיליון דולר או 12 סנט למניה רגילה בדילול מלא (בהתבסס על היצע מניות ממוצע של 17.9 מיליון מניות), בהשוואה להפסד נקי של 897,000 דולר או 5 סנט למניה רגילה בדילול מלא בתקופה המקבילה אשתקד (בהתבסס על היצע מניות ממוצע של 17.3 מיליון מניות).

 

ה-EBITDA המתואם על בסיס Non-GAAP הסתכם ב-733,000 דולר או 4 סנט למניה רגילה בדילול מלא, בהשוואה ל-EBITDA מתואם של 242,000 דולר או 1 סנט למניה רגילה בדילול מלא בתקופה המקבילה אשתקד.

 

"הרבעון השלישי היווה המשך לביצועים החזקים שלנו מהרבעון הקודם ומתבטא בתוצאות הכספיות שלנו" אמר כריס וולף מנכ"ל פוורפליט.

 

"האסטרטגיה שלנו כוללת אספקת פלטפורמת IoT מקצה לקצה למעקב, שליטה, וניהול של נכסים ניידים בעלי ערך גבוה, ואסטרטגיה זו ממשיכה לייצר שיפור בתוצאות העסקיות. במהלך הרבעון השלישי, חתמנו על מספר עסקאות בכל שלושת המגזרים בהם אנו עובדים, עם שחקנים מובילים.

 

השותפות שלנו עם Jungheinrich ממשיכה להתפתח ואף מקדימה את התכנית המקורית, ובמסגרת שותפות זו כבר קיבלנו מספר הזמנות כשלב ראשון והמשך מערכת היחסים נראה מבטיח ביותר. זכיות חדשות אלו יחד עם בניית צבר ההזמנות שלנו, משקפים את הדרישה הגוברת שאנו רואים לפתרונות של פוורפליט.

 

"לאחר סיום הרבעון, השלמנו את רכישתה של פוינטר טלוקיישן ב-3 באוקטובר, רכישה אשר מהווה קפיצת מדרגה ענקית קדימה בחזונה של פוורפליט ליצירת חברה חזקה בעלת אינטגרציה אנכית וגלובלית בתחום פתרונות ותוכנת טלמטיקה IoT.

 

פוינטר מספקת את הפן הנדרש למינוף האסטרטגי ופריסת הטכנולוגיות והפתרונות משוק אחד לאחר, דבר אשר צפוי בטווח הארוך יותר, להעלות את הרווחיות ולשפר את תזרים המזומנים. בעוד שחלף רק כחודש מאז סגירת העסקה, חודש זה היה עמוס ופורה. הצוותים המשולבים שלנו הוטמעו היטב ועובדים צמוד על מפת הדרכים להמשך, לשם השגת הפחתת עלויות ומימוש הסינרגיות, ומימוש ההזדמנויות להגדלת המכירות ההדדיות.

 

"במבט קדימה אנו בטוחים באשר ליכולותינו לעמוד בתחזית הפיננסית השנתית שלנו כעסק מאוחד. החזון שלנו ליצור את פוורפליט כספקית פתרונות טלמטיקה IoT מבוססי תוכנה גלובלית מתקדמת, ואנו מאמינים כי נייצר ערך משמעותי לבעלי המניות באמצעות הגדלת הפעילות הגלובלית, ההכנסות, הרווחיות ותזרים המזומנים."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה