סרצ’לייט מאבדת סבלנות: אם לא יתקבל היתר שליטה היום, נוכל לבטל את עסקת בזק

העסקה כולה אמורה להיסגר עד ה-24.11.2019; בסרצ’לייט מודאגים משום שנדרש עוד זמן לביצוע פעולות שונות בין קבלת ההיתר לתאריך ההשלמה

חדשות ספונסר 06/11/2019 13:41

א+א- 3

חברת ביקום מעדכנת היום על מכתב שהתקבל מטעם סרצ’לייט, הרוכשת העתידית של השליטה בבי קום ובבזק, בנוגע ללוחות הזמנים של עסקת בזק. במכתב מסבירה סרצ’לייט שהעסקה אמורה להיסגר עד לתאריך ה-24.11.2019, ועל פי ההסכם בין החברות, אם לא יתקיימו כל התנאים עד למועד זה תוכל החברה לבטל את העסקה.

 

"אנחנו מבינים", כותבים אנשי סרצ’לייט, "שאם לא יתקבל אישור שליטה עד סוף יום העסקים הנוכחי, סגירת העסקה לא תוכל לקרות לפני התאריך האמור, משום שנדרש עוד זמן לביצוע פעולות שונות בין קבלת ההיתר לתאריך ההשלמה".

 

אמש שלח מנכ"ל ביקום עמי בר לב מכתב לשר התקשורת דודי אמסלם, ובו הוא מדגיש את חשיבות האישור הדרוש ומפציר בו לחתום מיידית על ההיתר.  בר לב ביקש מהשר " לפעול ללא לאות ובדחיפות להשלמת כל ההליכים הדרושים לשם קבלת היתר השליטה, אשר הוא המכשול האחרון שנותר לשם השלמת העסקה והצלת כספי הציבור".

 

אמסלם מסרב לחתום על ההיתר ללא אישור היועץ המשפטי מנדלבליט וטוען שהוא עושה זאת מחשש שבעתיד יואשם במתן הטבות כלכליות, ויועמד לדין כמו קודמו בתפקיד – ראש הממשלה בנימין נתניהו. 

 

במכתב ששלח אמסלם ליועצת המשפטית של משרד התקשורת כתב בין היתר: "היות והשר אינו נוהג להעניק הטבות כלכליות ואינו מעוניין להימצא בסיטואציה דומה לזו שנמצא בה כעת ראש הממשלה, השר מבקש לקבל הסבר מנומק ומשכנע מדוע עסקה זו אינה דומה לעסקאות בעבר".

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  בזק בתגובה מתחזקת מאד

  ככל שמתקדם יום המסחר .......................... |35|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  יונת דאר 06/11/2019 14:09

 2. 2
  נכון אבל

  הם נכנסים לתחום רגולטורי לא ברור, וממשלה לא מתפקדת. עשיית עסקים בארץ היא לא קלה, יש מקומות נוחים יותר להשקיע. אני חושב שסצרלייט לא מאיימת סתם. כמובן לא יודע כלום ולא ממליץ על מהלך. נ.נ - יש לי אחזקה מסויימת ומחזיק אצבעות
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  aka77 06/11/2019 14:08

 3. 3
  בי קום

  הם לא יותרו על העיסקה זו עיסקה שנעשית במחיר של 10% מהמחיר שהיה לפנישנה בי קום עמדה על למעלה מ4000 נק והיום המחיר הוא 410 נק הם מקבלים שולחן נקי
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  סימו 06/11/2019 14:03