חדשות שוק ההון

מדיפאואר רוכשת מרכז מסחרי בפנסילבניה בכ-40 מיליון דולר

התפוסה במרכז המסחרי עומדת על כ- 96%; ה- NOI של הנכס הינו כ- 2.4 מיליון דולר בשנה; החברה תממן כ-70% ממחיר הרכישה באמצעות הלוואה ממוסד פיננסי

חדשות ספונסר 05/11/2019 11:05

א+א-

חברת מדיפאואר מדווחת היום על חתימת הסכם לרכישת נכס נדל"ן מניב בפנסילבניה. הנכס, המכונה Center Square Commons,הוא מרכז מסחרי פתוח המעוגן על ידי סופרמרקט Aldi ,במטרופולין של פילדלפיה בארה"ב, בשטח כולל להשכרה של כ- 8200 מ"ר.

 

למיטב ידיעת החברה ובהתבסס על מצגי המוכר, התפוסה בנכס עומדת על כ- 96%  ב-25 חוזי שכירות שונים.  ממוצע חוזי השכירות הינו כ-9.4 שנים. ה- NOI של הנכס הינו כ- 2.4 מיליון דולר בשנה ועלות השכירות החודשית הממוצעת לחודש למ"ר בנכס עומדת על כ- 27 דולר.

 

הסכם הרכישה נחתם בין חברת AMwest , חברת בת בבעלות מלאה של החברה המאוגדת בדלוואר, ארה"ב ובין צד שלישי שאינו קשור לחברה. סכום הרכישה שנקבע במו"מ בין הצדדים עומד על 39.25 מיליון דולר שישולמו במועד ההשלמה. החברה מעריכה כי לסכום זה יתווספו עלויות נלוות שיסתכמו בכ-700 אלף דולר.

 

העסקה כפופה להתקיימות מספר תנאים מתלים מקובלים בעסקאות מסוג זה, ביניהם קבלת התמורה על ידי הרוכשת והשלמת בדיקת נאותות של החברה לשביעות רצונה, לרבות חוזי השכירות, מצב הנכס בנוגע לאיכות הסביבה ותקינות המבנים בנכס.

 

במדיפאואר מעריכים שעסקת הרכישה תושלם במהלך חודש דצמבר 2019. החברה מתכוונת לממן כ-70% ממחיר הרכישה באמצעות הלוואה ממוסד פיננסי לתקופה של 10 שנים בריבית שנתית קבועה של 3.45% שתשולם על פי לוח סילוקין ל-30 שנה.

 

מדיפאואר מתכוונת לנהל את הנכס, למקסם את פוטנציאל השכירות הגלום בו ולהשביחו לאורך זמן. בחודש שעבר דיווחה החברה על רכישת מרכז מסחרי בניו ג’רזי, תמורת 25 מיליון דולר, עם הכנסות צפויות של 1.6 מיליון דולר בשנה. גם את הנכס בניו ג’רזי מתכוונת החברה לממן באמצעות הלוואה בנקאית.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה