חדשות שוק ההון

אורי לוין החל בסבב מינויים בהנהלת בנק דיסקונט

המנכ"ל החדש שיכנס לתפקידו בדצמבר ממנה את יובל גביש לראש החטיבה העסקית; יפית גריאני, תתמנה לראש החטיבה הבנקאית; יובל נרדי ישמש CFO וראש חטיבת תכנון ואסטרטגיה

חדשות ספונסר 04/11/2019 11:51

א+א-

דירקטוריון בנק דיסקונט בראשות שאול קוברינסקי, קיבל את המלצת המנכ"ל הנכנס, אורי לוין, ואישר היום ( יום ב’), מינויים חדשים בבנק דיסקונט.

 

יובל גביש, סמנכ"ל בכיר, ראש החטיבה הבנקאית מונה לראש החטיבה העסקית, במקומה של אורית אלסטר שהודיעה על פרישתה בחודש יוני השנה, לאחר תשע שנים בתפקיד ו-20 שנות כהונה בבנק. גביש (61), כיהן כראש החטיבה הבנקאית משנת 2010 ובמקביל, במשך 5 שנים, כיהן כיו"ר כאל.

 

גביש יקבל לאחריותו את ניהול החטיבה העסקית האחראית על הובלת המימון לחברות הגדולות במשק ואת ניהול הבנקאות המסחרית שנוהלה עד כה בחטיבה הבנקאית.

 

יפית גריאני, סמנכ"לית, ראש חטיבת משאבי אנוש ונכסים, מונתה לראש החטיבה הבנקאית, במקומו של יובל גביש. גריאני(51), מכהנת כחברת הנהלה משנת 2014,וקודם לכן מילאה שורה של תפקידי ניהול בכירים בדיסקונט ובינהם, מנהלת אגף חברות גדולות בחטיבה העסקית.

 

גריאני תקבל לאחריותה את ניהול הבנקאות הקמעונאית הכוללת את מערך הסניפים, מערך המשכנתאות, מוקדי ה-Call Center, האגף לבנקאות פרטית הישראלית והבינלאומית.

 

רו"ח ברק נרדי, משנה למנכ"ל כאל, ראש חטיבת אסטרטגיה ומשאבים ומנכל דיינרס, מקבוצת דיסקונט, מונה לחבר הנהלת בנק דיסקונט בתואר סמנכ"ל, CFO וראש חטיבת תכנון, אסטרטגיה וכספים, במקומו של זיו בירון שמונה לכהן כמנכ"ל אי די בי ניו יורק. ברק נרדי( 45),הצטרף להנהלת כאל לפני כ-9 שנים ולפני כשנתיים מונה למשנה המנכ"ל.

 

נרדי יכהן כ- CFO של הבנק ויקבל לאחריותו את כלל היבטי תכנון המשאבים והבקרה הפיננסית בקבוצה, פיתוח והטמעת האסטרטגיה הרב שנתית וניהול קשרי המשקיעים.

 

אורי לוין, המנכ"ל שיכנס לתפקידו בשבועות הקרובים, ציין: "יפית, יובל וברק הם מנהלים מצטיינים שהיו שותפים משמעותיים להצלחה הגדולה של קבוצת דיסקונט בשנים האחרונות. מינויים הוא המשך טבעי להצלחה זו.

 

איכות ההון האנושי בדיסקונט מאפשרת מינוי מנהלים בכירים מתוך הקבוצה ואני גאה על כך מאד. אני בטוח שיחד עם צוות ההנהלה האיכותי שלנו, המנהלים והעובדים המצטיינים בקבוצה נמשיך ונצעיד את דיסקונט לשיאים חדשים".

 

המינויים כפופים לאישור בנק ישראל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה