חדשות שוק ההון

יוניבו תספק עד 1 טון מוצרי קנאביס רפואי למקס פארם בשנת 2020

ההסכם מצטרף להסכם הפצה נוסף שנחתם עם רשת בתי המרקחת שור טבצ’ניק; המניה מזנקת 11%; לאחרונה הודיעה יוניבו על השקעה של 12 מיליון שקל מקבוצת אביסרור

חדשות ספונסר 03/11/2019 11:09

א+א- 3

חברת יוניבו מדווחת היום כי התקיימו התנאים המתלים להתקשרות עם בית מרקחת מקס פארם בחולון. במסגרת ההסכם מקס פארם ירכוש עד 1 טון מוצרי קנאביס רפואי תחת מותג יוניבו בשנת 2020.

 

בית המרקחת אותו מפעילה מקס פארם הוא בית מרקחת פעיל, המשתתף בפיילוט של משרד הבריאות ומשמש כסניף לחלוקת קנאביס רפואי. לבית המרקחת רישיונות ואישורים מתאימים למכירה וחלוקת קנאביס רפואי. ההסכם מהווה מרכיב נוסף במערך שיווק ומכירה ארצי למוצרי הקנאביס הרפואי של יוניבו.

 

על פי תנאי ההתקשרות בין הצדדים, חברת הבת יו אן וי תספק למקס פארם מוצרי קנאביס לצורך שיווקם בבית המרקחת למטופלים בעלי רישיונות להחזקה ושימוש בקנאביס רפואי תחת המותג יוניבו כאשר יו אן וי תהיה זכאית לתמורה השווה לסך שווי המוצרים שתזמין מקס פארם, על פי מחירון יו אן וי בניכוי עמלת מכירה בשיעור שנקבע בהסכם. החברה לא מפרסמת את הסכומים המדוברים.

 

לאחרונה הודיעה יוניבו על השקעה של 12 מיליון שקל מקבוצת אביסרור. 6 מיליון שקלים יושקעו במחיר מניה של 4.89, פרמיה של 52% ממחיר המניה, כפי שנסגר ביום המסחר הקודם לדיווח, וכן תמורת 0.5 מיליון אופציות למניות. ההשקעה ביוניבו משקפת שווי של 122 מיליון שקל, לפני הכסף. 

 

6 מיליון שקלים נוספים יושקעו על ידי קבוצת אביסרור, כהלוואה לחוות "עמית" תמורת הקצאת 23% ממניות חוות "עמית", הפועלת תחת יוניבו. לאחר השלמת ההקצאה, כפוף לאישורים הנדרשים, תחזיק יוניבו בכ-51% מחוות "עמית".

 

חוות עמית, היא חוות גידול קנאביס רפואי בבעלות החברה, אשר נמצאת בתהליכי הקמה מתקדמים. החווה נועדה להבטיח ליוניבו גידול עצמאי של קנאביס רפואי, כך שהחברה תפעל מייצור ושיווק משלב הזרע עד מוצר לבתי המרקחת. שליטה מלאה בכל שרשרת הערך מאפשרת לחברה יתרונות משמעותיים בשוק ושליטה בכמות ובאיכות המוצר משלב הגידול והייצור.

 

לצד הפעילות בארץ, יוניבו בוחנת פעילות בשווקים מחוץ לישראל, והיא נערכת לייצוא לכשיגיע, בין השאר באמצעות הכנות לקבלת תקינת EU-GMP למפעל במטרה לספק מוצרים ללקוחות איתם נחתמו חוזי מכירה והפצה. למיטב ידיעת החברה, בהינתן היתר ייצוא של מוצרי קנאביס רפואי ממדינת ישראל, על פי הוראות היק"ר, יהיה ניתן לייצא רק מוצרי קנאביס רפואי שיוצרו במפעלים בעלי תקן GMP שמחזיקה החברה.

 

בחודש אפריל 2019 השלימה יוניבו את הקמת המפעל באשקלון והיא החברה היחידה היום שמחזיקה בבעלות ישירה בכל הרישיונות בשרשרת הערך, על פי האסדרה החדשה. לחברה מרכז מו"פ פעיל והיא חברת הקנאביס היחידה שחתמה הסכם פיתוח עם ויאולי מבית "סאנרה" (טבע ופיליפס) לפיתוח פורמולציה ייחודית למשאף מבית "ויאולי".

 

המפעל של יוניבו משתרע על שטח של 750 מ״ר וכולל מעבדה למחקר ופיתוח ומערכות ייצור מיוחדות. שטח הגידול של יוניבו עומד על מספר דונמים בדרום הארץ כך שבאמצעות עלויות ייצור והפצה בישראל, הנמוכות ביחס לשאר העולם, צפויה החברה לשמר ערך מקסימלי בין היצור למכירה. 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מיצויי קנאביס נקי ממזהמים

  רק באמצעות גז דימטיל אתר גרמני

  D.m.e aeros 30/12/2019 02:10

 2. 2
  תספק למקס פארם, מוצרי קנאביס

  על פי ההסכם בין הצדדים, החברה הבת יו אן וי, תספק למקס פארם, מוצרי קנאביס לצורך שיווקם בבית המרקחת למטופלים בעלי רישיונות להחזקה ושימוש בקנאביס רפואי. בית המרקחת מוכר קנאביס תחת האסדרה החדשה של משרד הבריאות.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hagay777 03/11/2019 11:16

 3. 3
  |4||4||4||185|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hagay777 03/11/2019 11:15