חדשות שוק ההון

קנאדורף, חברת הפורטפוליו של פנטזי השלימה בניית אב טיפוס למיצוי שמני מרפא

המכשיר פונה למשתמשים פרטיים המעוניינים למצות שמן מצמחי מרפא ולהכין בעצמם שמנים ותערובות שמנים לפי הדרישות והצרכים האישיים שלהם

חדשות ספונסר 03/11/2019 10:16

א+א- 1

חברת פנטזי נטוורק מדווחת היום כי חברת קנאדורף, בה מחזיקה החברה 12% מההון לא בדילול מלא, השלימה בניית אב טיפוס למיצוי שמני מרפא.

 

קאנדורף עוסקת בפיתוח טכנולוגיה ליצירת תרביות קנאביס באמצעות ביו ריאקטור, טכנולוגיה שנמצאת עדיין בשלבי פיתוח, אולם במקביל מבקשת החברה לפתח מוצרים נוספים כמו אב הטיפוס למיצוי שמני מרפא.

 

בחברה מסבירים כי קיימת בשוק דרישה גוברת למיוי יעיל ונוח של שמנים מצמחי מרפא, לאוכלוסיות הסובלות מתסמינים ומצבים רפואיים שונים שעדיין לא נמצא להם מענה על ידי הרפואה המודרנית כגון כאבים כרוניים ועוד.

 

אב הטיפוס אותו מפתחת קנאדורף הוא מוצר טכנולוגי שמפיק וממצה שמן מצמחי מרפא באופן אוטומטי, ומפותח כתוצאה מהמידע והידע שצברה קנאדורף לעניין רגישות צמחי מרפא ומיצוי יעיל של הצמח לכדי שמן שימושי.

 

המכשיר פונה לקהל משתמשים פרטיים שמעוניינים למצות שמן מצמחי מרפא באיכות גבוהה ולהכין בעצמם שמנים ותערובות שמנים לפי הדרישות והצרכים האישיים שלהם, ולמעשה הינו מכונה ביתית אוטומטית למיצוי שמנים כאלו.

 

קנאדורף בחנה את יעילות אב הטיפוס שבפיתוח והגיע לכלל מסקנה כי המוצר יעיל ביותר למיצוי שמנים מצמחי מרפא, היות והמכשיר מאפשר שימוש בכמות קטנה של צמח לטובת מיצוי ריכוז שמן גבוה. להערכת קנאדורף, המכשיר שמפותח על ידה הינו ייחודי ולא ידוע לה על מכשירים דומים אשר פועלים בטכנולוגיה זהה או דומה, בארץ או בעולם.

 

מפנטזי נמסר כי היא  תמשיך ותעדכן לגבי התקדמות הפרויקט העיקרי של קנאדורף – פיתוח טכנולוגיה ליצירת תרביות קנאביס.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    בקרוב תכשירי שיער מבוססי קנאביס |26|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Liron101 03/11/2019 10:44