חדשות שוק ההון

אלקטרה בנייה תקים משרדים במרכז ”שרונה” בכפר סבא עבור קבוצת מבנה

היקף העבודה מוערך בכ-170 מיליון ₪; הפרויקט צפוי להתחיל מיידית ולהסתיים בסוף שנת 2023

חדשות ספונסר 03/11/2019 09:23

א+א-

קבוצת אלקטרה, בניהולו של איתמר דויטשר, נבחרה לבצע עבור קבוצת מבנה (עבור החברה הכלכלית) פרויקט משרדים במרכז "שרונה" כפר סבא בהיקף כספי של כ-170 מיליון שקל.

 

אלקטרה בנייה, חברת הבת של אלקטרה בע"מ, תבצע את הפרויקט שכולל 17 קומות משרדים על שטח של כ-27,000 מ"ר, הריסת 2 קומות חניון תת קרקעי וביצוע ביסוס ו-2 קומות חניון חדשות. בנוסף, יכלול הפרויקט חניון תת קרקעי על שטח של כ-6,581 מ"ר ו-6 קומות חניון עילי על שטח של כ-17,105 מ"ר . הפרויקט צפוי להתחיל מיידית ולהסתיים בסוף שנת 2023.

 

הפרויקט מצטרף לשורת פרויקטים בהם זכתה אלקטרה בנייה בשנתיים האחרונות, ביניהם: מגדל ’בראשית בבלי’ בת"א (כ-275 מיליון שקל); פרויקט בניית מתחם אמדוקס ברעננה (כ-330 מיליון שקל); פרויקט הספריה הלאומית החדשה בירושלים (כ-375 מיליון שקל); מגדל ’בית ליסין’ בת"א (כ-130 מיליון שקל) ועוד.

 

הפרויקט הנ"ל מהווה אחד מתוך שורה של פרויקטים משמעותיים אותה יוזמת קבוצת מבנה אשר כוללים את מתחם הסוללים ב"ת לבניית 360 יח"ד ו 76,000 מ"ר משרדים בניין בהרצליה פיתוח בניין משרדים באזור התעשיה חולון ועוד. 

 

ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה בניה: "אנו שמחים על הבעת האמון ושיתוף הפעולה עם קבוצת מבנה בפרויקט חשוב זה, שמאפשר לנו לתרום מיכולותיה המקצועיות של הקבוצה, ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע".

 

דודו זבידה, מנכ"ל קבוצת מבנה: "קבוצת מבנה מצויה בימים אלו בתנופת שיא של ייזום ובנייה בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ. פרויקט זה הינו נדבך נוסף בפעילות הנדל"נית הענפה של הקבוצה בארץ. הניסיון והיכולות שלנו כקבוצת נדלן , יחד עם שיתוף הפעולה עם גוף מוביל כמו קבוצת אלקטרה, מאפשרים לנו להמשיך להוביל בהצלחה פרויקטים מסוג זה בסטנדרטים של ביצוע מהגבוהים ביותר".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה