חדשות שוק ההון

טוגדר קיבלה רישיון מהי”קר להפעלה מסחרית של החווה בישראל

בכוונת החברה לשתול באופן מיידי בהיקף משמעותי על מנת לספק למטופלים תוצרת קנאביס רפואי; החברה מעריכה כי תתחיל לרשום הכנסות ברבעון הראשון של שנת 2020

חדשות ספונסר 30/10/2019 13:59

א+א- 1

חברת הקנאביס הרפואי טוגדר מדווחת על קבלת רישיון מהיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות להפעלה מסחרית של החווה בישראל, זאת לאחר קבלת אישור IMC-GAP. המתקן באשקלון הוא בהיקף של 20 דונם, ומאפשר לחברה גידול תוצרת קנאביס רפואי בהיקפים גדולים.

 

הרישיון ניתן לתקופה של 12 חודשים, או לתקופת ה"פיילוט" – תקופת הניסיון לבחינת פעילות מערך המדיקליזציה בה נמסרים מוצרי קנאביס למטופלים בבתי מרקחת – המוקדם מביניהם.

 

בכוונת החברה לשתול באופן מיידי היקף משמעותי ולקצור תוצרת קנאביס רפואי תוך מספר חודשים. עם השלמת מחזור הגידול החברה תעביר את התוצרת למפעל בעל תקן IMC-GMP במטרה שמוצריה יהיו זמינים בבתי המרקחת ולמטופלי קנאביס רפואי בישראל, אשר סובלים בחודשים האחרונים ממחסור חמור במוצרים. חלק מהגידול ינותב לטובת הפקת מוצרי שמן של מותג "קנאבליס" שהינו חלק מקבוצת טוגדר פארמה.

 

החברה מעריכה כי קבלת רישיון הגידול מאפשר לחברה להיכנס לשלב הגידול המסחרי באופן מיידי ולהתחיל לרשום הכנסות במהלך הרבעון הראשון של שנת 2020.

 

ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה: "אנו רואים בקבלת הרישיון את אבן הדרך החשובה ביותר בהתפתחותה העיסקית של החווה בישראל. בכוונתנו להתחיל בתהליך השתילה באופן מיידי, בהיקף מסחרי, כך שתוצרת הקנאביס הרפואי תגיע למטופלים בישראל תוך מספר חודשים. אנו מאמינים כי המכירות הצפויות מחוות הגידול ממצבות אותנו בשורה הראשונה של חברות הקנאביס הרפואי הפעילות בישראל ובחו"ל."

 

טוגדר פארמה רכשה לאחרונה את ’קנאבליס’ – חברה ישראלית הפעילה כעשר שנים בתחום הקנאביס הרפואי. לקנאבליס הסכם שיתוף פעולה עם בי"ח הדסה עין כרם בו לחברה אזור להדרכה וטיפול אשר מאז הקמתו נתן מענה נרחב לאלפי מטופלים בקנאביס רפואי. הנהלת קנאבליס וצוות עובדיה הינם בעלי ידע וניסיון בפיתוח מוצרים, ניהול מפעל ליצור מוצרי קנאביס רפואי וטיפול בחולים ותהיה אחראית גם על ניהול והפעלת המפעל שמקימה טוגדר תחת האסדרה החדשה בתקן GMP.

 

בנוסף, טוגדר פעילה בתחום הקוסמטיקה מבוססת CBD יחד עם חברת פרמייר ים-המלח. בכוונת החברות, באמצעות חברת ייצור הולנדית בעל אישורים מתאימים, לייצר אלפי יחידות של שלושת המוצרים המאושרים וכי אלו יופצו למכירה בנקודות הפצה במדינות אשר בהן מכירת המוצרים הינה בהתאם לדין.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    חדשות טובות לטוגדר

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    hagay777 30/10/2019 14:25