גו.די.אם השקעות ממנה את ד”ר אהוד שפירא ליו”ר דירקטוריון החברה

שפירא כיהן כיו"ר בית ההשקעות פסגות בין השנים 2011 ל-2018; החברה בוחנת כניסה לתחום הקנאביס הרפואי

חדשות ספונסר 30/10/2019 10:35

א+א-

גו.די.אם השקעות, בשליטת משפחת טנוס (30.8%) וחגית להב (30.8%), הנסחרת ברשימת השימור, ממנה את ד"ר אהוד שפירא לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה. ד"ר שפירא כיהן כיו"ר דירקטוריון בית ההשקעות פסגות בין השנים 2011 ל-2018, ומילא שורה של תפקידים בבית ההשקעות, ביניהם יו"ר פסגות קרנות נאמנות, יו"ר פסגות ניירות ערך ויו"ר דירקטוריון פסגות פלטינום.

 

ד"ר שפירא כיהן בעברו כיו"ר דירקטוריון הפניקס, משנה בכיר למנכ"ל לאומי ואחראי על הפעילות העסקית והבינלאומית של קבוצת לאומי ,ראש החטיבה העסקית וכן תפקידי ניהול שונים בקבוצת לאומי בארץ ובחו"ל.

 

היו"ר החדש מצטרף לדירקטוריון המונה, בין היתר, את דורון שורר, לשעבר מנכ"ל משרד התחבורה, הממונה על שוק ההון והביטוח ויו"ר הפניקס, וכן, את שמעון שבס, לשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה.

 

שפירא הוא בעל תואר Ph.D בכלכלה ומימון מאוניברסיטת ניו יורק, תואר M.A בכלכלה ומימון מאוניברסיטת ניו יורק, תואר M.Sc בכלכלה וחקר ביצועים מהטכניון, חיפה ותואר BA. בכלכלה וסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל אביב.

 

בחודש ינואר השנה, השתלטו חגית להב ומשפחת טנוס על השלד הבורסאי של גו.די.אם. ביוני 2019 אישר דירקטוריון החברה את כניסתה לתחום הקנאביס, כאשר החברה בוחנת מספר אפשרויות בתחום.

 

חגית להב הגיבה על המינוי ואמרה: "אנחנו מברכים על המינוי ובטוחים שדר אהוד שפירא עם הניסיון הרב בארץ ובארה"ב ייתן את הערך המוסף ויעזור לחברה להגיע ליעדים שהציבה לעצמה כחברה בינלאומית שמחברת טכנולוגיות ייחודיות כחול לבן עם העולם. החברה מאחלת לד"ר אהוד שפירא ולחברה הצלחה רבה."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה