גילת ו-China Satcom הניחו את התשתית לתקשורת הלוויינית העתידית בסין

שתי החברות יטמיעו את טכנולוגית ה-DVB-S2X של גילת ברחבי סין ויספקו תמיכה ליישומים ניידים ונייחים באוויר, ביבשה ובים

חדשות ספונסר 29/10/2019 12:12

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), ו-China Satellite Communications Co., Ltd (China Satcom) הודיעו היום כי הן מחזקות את השותפות האסטרטגית הקיימת בין החברות על מנת לספק במשותף שירותי תקשורת לוויינית מתקדמים ליישומים ניידים ונייחים באוויר ביבשה ובים.

 

גילת ו-China Satcom יעבדו בשותפות על מנת לספק ולהטמיע את טכנולוגיות ה-DVB-S2X של גילת ברחבי סין תוך תמיכה בכל הפעילות העסקית הנלווית לכך.

 

China Satcom הינה ספקית שירותי תקשורת מורשית בסין והינה המפעילה והבעלים של המערכת הלוויינית בעלת אלומת תדרי Ka ברוחב סרט הגדול והנרחב ביותר בסין, והמערכת היחידה בתדר Ka במדינה המאפשרת כיום שירותי קישוריות בתחום התעופה (IFC).

 

"ההסכם עם China Satcom מהווה צעד משמעותי באימוץ טכנולוגיית התקשורת הלוויינית המתקדמת ביותר בעלת יעילות וביצועים גבוהים ברחבי סין, והממצבת את China Satcom כמי שמספקת חווית משתמש מעולה עבור משתמש הקצה", אומר Yuan Si, המנהל בסין מטעם גילת.

 

"פרויקט זה הינו אבן דרך נוספת בשותפות ארוכת השנים שלנו עם China Satcom ובמחויבות שלנו לספק את החדשנות הנדרשת על מנת למצב את China Satcom כמובילה באזור באספקת קישוריות באוויר בים וביבשה, כמו גם להניח את התשתית להרחבת הפעילות הלוויינית בעתיד באמצעות לווייני ה-HTS וה-VHTS הבאים של China Satcom".

  1. מניות בכתבה
  2. גילת

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה