חדשות שוק ההון

אלקטרה בניה תקים שני מגדלים בפרויקט של מליסרון ואפי נכסים בתל אביב

תמורת הפרויקט עומדת על כ-715 מיליון ₪; העבודות צפויות להתחיל בנובמבר 2019 ולהסתיים בפרק זמן משוער של כ-5 שנים

חדשות ספונסר 29/10/2019 09:38

א+א-

אפי נכסים ומליסרון הודיעו היום כי חתמו עם קבוצת אלקטרה, באמצעות חברת הבת אלקטרה בנייה, על הסכם לביצוע עבודות קבלן ראשי בקומפלקס היוקרה Landmark Tel Aviv, בסמוך למתחם שרונה, שהיקפו מוערך בכ-715 מיליון שקל. העבודות צפויות להתחיל בנובמבר 2019 ולהסתיים בפרק זמן משוער של כ-5 שנים.

 

אבי ברזילי, מנכ"ל אפי נכסים, ואבי לוי, מנכ"ל מליסרון מסרו: "קומפלקס היוקרה Landmark Tel Aviv מציע סביבת מגורים, מסחר ומשרדים בלב אזור הביקוש של ת"א, ובמרחק הליכה ממוקדי עניין מרכזיים בעיר.

 

 הפרויקט המשלב עירוב שימושים, מהאסטרטגיות המקובלות לכינון התחדשות לב העיר, מקיים מספר רב של אינטראקציות בין שימושים, תוך ניצול מירבי של המשאבים הקיימים באמצעות שילוב של מסחר, משרדים, מגורים, מוסדות תרבות ועוד. 

 

אפי נכסים ומליסרון בחרו באלקטרה לביצוע עבודות הפרויקט, מתוך אמונה ששיתוף הפעולה בין החברות ייתן את המענה המקצועי והאיכותי ביותר המתבקש בהקמה של פרויקט יוקרה מסוג זה".

 

פרויקט Landmark Tel Aviv משלב משרדים, מסחר ומגורים בלב צומת הרחובות הארבעה ולאונרדו דה וינצ’י. הקומפלקס משתרע על שטח של כ-13 דונם, וכולל 2 מגדלים בני כ-40 קומות כל אחד, שיוקמו על שטח עילי של כ-160 אלף מ"ר, מתוכם משרדים (בשטח של כ-140 אלף מ"ר), שטחי מסחר (בשטח של כ-7,000 מ"ר) המיועדים להשכרה, ו-10 קומות של 100 יח"ד הכוללות מועדון ספורט ובריכת שחיה.

 

בנוסף, כולל הקומפלקס בית ספר לאמנויות הבמה (שישתרע על שטח של כ-7,000 מ"ר), כיכר ציבורית שתיבנה ברחבת המגדלים ותכלול פינות ישיבה ובתי קפה (בשטח של כ-5,000 מ"ר) וחניון תת קרקעי בן 7 קומות עם 2,000 מקומות חניה.

 

ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה בנייה: "אלקטרה גאה בבחירה בה לבצע את עבודות הבנייה בפרויקט חשוב זה, ומודה על הבעת האמון בה. הפרויקט מאפשר לנו לעבוד בשיתוף פעולה עם חברות גדולות ואיכותיות כמו אפי נכסים ומליסרון, ולתרום מניסיונה ויכולותיה המקצועיות של הקבוצה בכל התחומים הנדרשים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה