חדשות שוק ההון

אורמת החלה בהפעלה מסחרית של פרויקט HINESBURG לאגירת אנרגיה

המערכת מתוכננת לספק 1 מגה-וואט שעה מובטח של חשמל לפרקי זמן של שעה עד 4 שעות וזאת במסגרת חוזה ל-10 שנים

חדשות ספונסר 24/10/2019 14:07

א+א-

חברת אורמת הודיעה היום כי וירידיטי, חברת הבת בבעלות מלאה, החלה בהפעלה מסחרית של פרויקט HINESBURG לאגירת אנרגיה תחת חוזה עם חברת החשמל של מדינת ורמונט, ארה"ב (Vermont Electric Cooperative).

 

המערכת מתוכננת לספק 1 מגה-וואט שעה מובטח של חשמל לפרקי זמן של שעה עד 4 שעות וזאת במסגרת חוזה ל-10 שנים. בנוסף, תמכור היחידה שירותים לרשת החשמל העצמאית של ניו אינגלנד ISONE)).

 

וירידיטי בנתה והינה הבעלים והמפעילה של הפרויקט אשר יספק חשמל לטובת ניהול יעיל של שעות ביקושי השיא.

 

"ריכזנו את מיטב המוצרים, השירותים והכישרון ההנדסי בכדי לספק מערכת אחסון אנרגיה לסוללה שתספק יתרונות עלות ואמינות ללקוחות VEC ולקוחותיה לשנים הבאות," אמר המנכ"ל יצחק אנג’ל.

 

"המערכת, שהועברה על פי לוח הזמנים שהוסכם, לא רק מספקת אנרגיה של מגה וואט עד 4 שעות בזמני צריכת שיא, אלא גם מספקת שירותי עזר נחוצים לרשת החשמל של האזור. אנו גאים להביא באופן מקוון את פרויקט ה- BESS הראשון שלנו בניו אינגלנד, כחלק מהאסטרטגיה שלנו לפתח, להחזיק ולהפעיל מתקני אחסון אנרגיה במספר שווקים מרכזיים בארה"ב, כולל טקסס וקליפורניה. "

 

רבקה טובן, מנכ"לית ורמונט אלקטריק קואופרטיב, "אחסון הוא חלק מרכזי במהפכת האנרגיה שמתבצעת כעת כדי להבטיח רשת סבירה ואמינה. "סוללת מגה-וואט אחת זו היא פרויקט האחסון הראשון בקנה מידה של VEC והיא כבר עוזרת ל- VEC לחסוך עד 100,000 $ לשנה על ידי צמצום בשעות עומסי השיא.

 

זה גם יעזור להפחית את פליטת הפחמן האזורית בתקופות שיא בהן הרשת מסתמכת על גנרטורים מלוכלכים יותר המונעים על דלק מאובנים ברחבי ניו אינגלנד. אנו גאים בפרויקט זה ומעריכים את השותפות המוצלחת הזו עם WEG ועם וירידיטי "

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה