ננו דיימנשן מפרסמת תוצאות מקדמיות ומציגה עליה של 32% בהכנסות

הכנסות החברה לרבעון השלישי הסתכמו בכ-2.2 מיליון דולר; התוצאות המלאות ידווחו ב-13 בנובמבר; מתחילת השנה קרסה המנייה ב-70%

חדשות ספונסר 24/10/2019 12:16

א+א-

חברת ננו דיימנשן העוסקת בתחום הדפסה תלת מימדית לשוק האלקטרוניקה, מפרסמת היום תחזיות לתוצאות מקדמיות לא מבוקרות לרבעון השלישי של שנת 2019 ומדווחת על הכנסות רבעוניות של כ-2.2 מיליון דולר, סכום המהווה גידול של 32% ביחס לרבעון המקביל, וזאת בהשוואה ל- 1.16 מיליון דולר ברבעון השני של שנת 2019 ו- 1.67 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת 2018.

 

החברה לא מפרסמת נתונים על השורה התחתונה בדו"חות שלה. כזכור, את הרבעון הקודם סיימה ננו בהפסד של 1.2 מיליון דולר וברבעון המקביל רשמה הפסד של 3.6 מיליון דולר, אך מציינת כי במהלך הרבעון השלישי של השנה מכרה 8 מערכות DragonFly, ארבע מתוכן ללקוחות ביטחוניים בארה"ב. במהלך שנת 2019 מכרה החברה 21 מערכות כאלה, ובסה"כ עד היום מכרה החברה 51 מערכות.

 

עוד מציינת החברה כי סיימה את הרבעון השלישי לשנת 2019 עם יתרת מזומן של כ-5.5 מיליון דולר. את התוצאות הכספיות לרבעון השלישי תפרסם החברה ב-13 בנובמבר, לפני פתיחת המסחר בארה"ב.

 

"ננו דיימנשן השיגה שיא בהכנסות הרבעוניות ברבעון השלישי לשנת 2019 ,שיא המייצג האצה במכירות החברה מאז ההשקה של מערכת ה- DragonFly LDM ", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן.

 

"במהלך הרבעון השני של השנה, זיהינו מספר גורמים שהאטו את פוטנציאל הצמיחה של החברה, ונקטנו בפעולות מהירות על מנת לתת מענה לגורמים אלו. התוצאות המקדמיות של הרבעון השלישי מוכיחות כי התגובה המהירה והאסטרטגיה שלנו החזירו אותנו בחזרה למסלול תחרותי של צמיחה".

 

"אנו גאים מאוד בהישגים שלנו. מערכת ה-  DragonFly LDM החדשה שלנו מציגה יכולות מתקדמות ואפשרויות אפליקטיביות חדשניות, העומדות בציפיות הלקוחות הקיימים שלנו ובצרכים של לקוחות פוטנציאליים.

 

צירפנו לקוחות חדשים לבסיס הלקוחות שלנו, וכן רבים מהלקוחות הקיימים שלנו הציגו הבעת אמון ורכשו שדרוג LDM למערכת ה- Pro DragonFly הקיימת שלהם. הטכנולוגיה הייחודית שלנו, הפתרונות החדשניים, והאפליקציות המתקדמות מציעים יתרונות משמעותיים ללקוחותינו ומגבירים את המודעות בקרב התעשייה."

 

למרות הדיווחים האופטימיים של החברה, המניה איבדה ב-12 החודשים האחרונים כ-80% מערכה ומתחילת השנה נחה בקרוב ל-70%. גם בשעה זו, המניה יורדת בשיעור של 6.6% ונראה שהמשקיעים לא מתרשמים מהנתונים שהחברה מפרסמת.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה