חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מפעיל סלולרי ממזרח אסיה מרחיב את רשת ה-4G שלו באמצעות פלטפורמת IP-20 של סרגון

המפעיל יטמיע את הפתרון של סרגון לקיבולת רשת גבוהה, כדי להבטיח הרחבה מהירה מאד של הרשת ועל מנת לספק את הדרישות הגוברות לקיבולת רשת

מערכת ספונסר 23/10/2019 18:16

א+א-

 סרגון הפועלת בשוק רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי מפעיל תקשורת סלולרית גדול בדרום מזרח אסיה יבצע הזמנות המשך נוספות למוצרי ושירותי פלטפורמת ה-IP-20 שלה ב-2019, המסתכמות לסך כולל של למעלה מ-20 מיליון דולר, נכון לסוף הרבעון השלישי, עבור פרויקט להרחבת רשת ה-4G הארצית המהירה שלו. בהתאם למחויבות של המפעיל להציע ללקוחותיו תוכניות לשימוש חופשי בהעברת מידע, הפתרון של סרגון כבר מאפשר פריסות רשת תקשורת מהירה שבוצעו ואפשרו גידול של 200% בנפח תעבורת המידע מאז תחילת 2019.

השקעה זו תומכת באסטרטגיה של המפעיל להגדלת נתח שוק והכנסות באמצעות הצעה של שיחות חינם על גבי רשת ה-LTE ללקוחות. הגידול הצפוי במספר המנויים מחייב את המפעיל להגדיל במהירות את קיבולת הרשת כדי לתמוך בנפח תעבורה נוסף. בכדי להגדיל את היעילות התפעולית, המפעיל בחר במוצרי תמסורת אלחוטית קומפקטיים (all-outdoor) על גבי פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון, התומכים בהשגת תוצאות המשלבות פריסה מהירה של הרשת לצד עלות כוללת ללקוח (TCO) נמוכה.

הפתרון של סרגון מאפשר למפעיל הטמעה מהירה של קישוריות אמינה לרשת התמסורת, התומכת בדרישות הגדלות לקיבולת באתרי ה-4G החדשים ברחבי המדינה באזורים מרוחקים ובפרברי הערים. באמצעות הטמעת פתרון התמסורת האלחוטית הקומפקטי מרובה הליבות של סרגון, המפעיל יכול לשדרג במהירות את הרשת הקיימת כך שתדע לספק קיבולות רשת מאוד גבוהות, כהיערכות ל-5G.

"זהו צעד נוסף בשיתוף הפעולה שלנו עם אחד ממפעילי הסלולר החדשניים ביותר בדרום מזרח אסיה", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה