טלרד תפטר עובדים ותצמצם הוצאות במסגרת תוכנית התייעלות

תצמצם את ההוצאות בהיקף שנתי מוערך של כ-6 מיליון דולר; החברה מעריכה כי צפויה מחיקה בדוחות

חדשות ספונסר 23/10/2019 14:39

א+א-

חברת טלרד מדווחת היום כי התקבלה בדירקטוריון החברה החלטה לאמץ תוכנית התייעלות ביחס לפעילות ה-BWA של החברה (Broadband Wireless Access). תוכנית ההתייעלות מגיעה על רקע ההאטה בשוק האמריקאי, הנובעת מהחלטות הרשות הפדרלית בארה"ב לרישוי תדרים שהשפיעו על הביקושים למוצרי החברה בפעילות שלה בארה"ב, בנוסף לירידה בביקושים באזורים אחרים בעולם אשר העיבו על התוצאות והרווחיות של הפעילות.

 

החברה מעריכה כי הפעולות עליהן הוחלט יביאו לצמום משמעותי של הפסדי הפעילות, ויאפשרו לקבוצה כולה לעבור עם השלמת פעולות אלה לרווחיות, וזאת משום שבשאר פעילויות הקבוצה נרשמת יציבות ותרוה חיובית לתוצאות הכספיות.

 

בהודעת החברה מבהירה טלרד כי בפעילויות האחרות של החברה, מגוון המוצרים והשירותים שהחברה מספקת ללקוחות בארץ ובעולם, קיים ביקוש יציב ואופק צמיחה בכל אחד ממגזרי הפעילות.

 

בבסיס תוכנית ההתייעלות מעבר למתכונת פעילות ממוקדת במתן שירות ומכירה ללקוחות, קרי אספקה של מוצרים קיימים ושדרוגים נדרשים, לצד צמצום הוצאות תוך הקטנת מצבת כח האדם והקטנת היקפי הוצאות אחרות של פעילות ה-BWA.

 

החברה מקווה לצמצם את ההוצאות בהיקף שנתי מוערך של כ-6 מיליון דולר, אך אינה מדווחת כמה עובדים תפטר. להערכת החברה, יישום תכנית ההתייעלות יביא לצמצום משמעותי של הפסדי פעילות ה-BWA.

 

החברה מעריכה כי נוכח יישומה הצפוי של תכנית ההתייעלות ישנה אפשרות לירידת ערך בשווי הפעילות מול ערכה בספרי החברה שתביא ככל הנראה למחיקה בספרים בסכום שהחברה מגדירה כסכום מהותי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה