מודיעין אנרגיה תשתתף בקידוח בפרויקט Shideler בקליפורניה

תקציב הקידוח נאמד בכ-2 מיליון דולר; הקידוח צפוי להתחיל במהלך הרבעון הרביעי של 2019 ולהימשך מספר שבועות

חדשות ספונסר 23/10/2019 09:44

א+א-

שותפות חיפושי הנפט והגז מודיעין אנרגיה דיווחה הבוקר כי דירקטוריון השותף הכללי החליט לאשר את השתתפותה בביצוע קידוח אקספלורציה יבשתי בפרויקט Shideler בקליפורניה, ארה"ב.

 

הקידוח בפרויקט מבוצע ביחד עם Aera Energy, ממפיקות הנפט הגדולות בקליפורניה, ועם קרן Bylo, קרן אמריקאית המתמחה בהשקעות בתחום האנרגיה.

 

סך תקציב הקידוח נאמד בכ-2 מיליון דולר, וככל ובשכבות המטרה יתגלו ממצאים המצדיקים ביצוע מבחני הפקה, צפויה עלותם לעמוד על כ-0.6 מיליון דולר. מודיעין נושאת ב-50% מתקציב הקידוח ומבחני ההפקה, אם אכן יתקיימו.

 

הקידוח צפוי להתחיל במהלך הרבעון הרביעי של 2019, ולהימשך מספר שבועות עד ההגעה לשכבות המטרה, בעומק סופי של כ-10 אלף רגל (כ-3,047 מטר). במהלך הקידוח ובהתאם לממצאים ולנתונים שייאספו במהלך הקידוח, עשויים להשתנות התכנון המקורי, עומק הקידוח וכל סדר פעולות אחר כפי שיימצא לנכון משיקולים מקצועיים, בין היתר בהסתמך על חוות דעת מפעיל הפרויקט ויועציו המקצועיים

 

הדירקטוריון החליט לאשר את ההשתתפות על סמך סקרים סיסמיים תלת מימדיים שנערכו בשטח הפרויקט בעבר על ידי גופים אחרים וממצאיהם עובדו ופוענחו מחדש על ידי השותפים בפרויקט. כמו כן, בדוח משאבים הפרוספקטיביים שבוצע בפרויקט, אומדן המשאבים שהוערך נאמד בכ-35 מיליון חביות נפט, בחמש שכבות שונות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה