מיקרונט קיבלה הזמנה בארה”ב בהיקף של 1.2 מיליון דולר

ההזמנה למערכת המחשוב לכלי רכב תעשייתיים של החברה, המאפשרת ניטור מקוון בזמן אמת; מועד האספקה צפוי עד סוף השנה

חדשות ספונסר 22/10/2019 16:02

א+א-

חברת מיקרונט מדווחת היום כי קיבלה הזמנה מלקוח בארה"ב, באמצעות חברת הבת בארה"ב המצויה בבעלותה ובשליטתה המלאה של החברה. המזמינה היא חברה גלובלית הפועלת בתחום התעשייה והציוד החקלאי ומספקת פתרונות ורכיבים בתחום רכבים תעשייתיים ומלגזות, למכירה ואספקת מוצר ה- TREQ 317 All in One- של החברה.

 

מוצר זה של החברה הינו מערכת מחשוב מתקדמת לכלי רכב מבוססת מערכת ההפעלה של Android התומכת ברשתות סלולריות מדור 4. המערכת תותקן בכלי רכב תעשייתיים ייעודיים של הלקוח ותאפשר ללקוח ניטור מקוון בזמן אמת של כלי הרכב והנהגים לצורך ייעול הפעילות באתרי הפעילות, שיפור הבטיחות של הרכבים והנהגים, מעבר לתיעוד דיגיטלי של הנסיעות, אכיפת תקני רגולציה וכן יישומים נוספים.

 

היקף ההזמנה הינו כ-1.2 מיליון דולר ארה"ב, מועד האספקה הצפוי הינו עד סוף השנה הנוכחית. מחירי המוצרים הנכללים בהזמנות משקפים רווח גולמי ממוצע מקובל לפעילות החברה.

 

מיקרונט עוסקת בתחום הפיתוח, יצור, שיווק ומכירת פתרונות טכנולוגיים ומערכות מחשוב ניידות לניהול ציי רכב. מכירות החברה מופנות ללקוחות גלובליים ברובם בארה"ב ואירופה. היישומים העיקריים של פתרונות החברה הם שליטה בצי הרכב ושיפור היעילות, חסכון בהוצאות דלק, בטיחות נהג ושיפור נהיגה, אחזקה מונעת ועמידות בתקנים וברגולציה.

 

בחודש פברואר השנה ביצעה החברה הנפקת מניות וזכתה לביקושי יתר בהיקף של כ-6.2 מיליון ש"ח. החבילה בהנפקה כללה 1,000 מניות במחיר מינימום של 43.5 אג’ למניה ו-400 כתבי אופציות בתוספת מימוש של 59.1 אג’ לתקופה של 1.5 שנים. לאור הביקוש הרב (142%) החברה הגדילה את הגיוס בהיקף של 15% (חתימת יתר) וגיסה מעל-5 מיליון ₪.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה