אקסלנז ביוסיינס במגעים לביצוע עסקה אסטרטגית

דירקטוריון החברה אישר התקשרות עם בנק השקעות מוביל להובלת המהלך

חדשות ספונסר 15/10/2019 11:00

א+א- 3

חברת אקסלנז ביוסיינס (אקסנ( המפתחת ומשווקת מכשור רפואי ייחודי לאבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד, הודיעה היום כי בעקבות מגעים ראשוניים עם מספר רוכשים פוטנציאליים אשר הביעו עניין לאחרונה בחברה, אישר דירקטוריון החברה להנהלתה להתקשר בהסכם עם בנק השקעות מוביל אשר ירכז את התהליך ויסייע לדירקטוריון בבחינת החלופות השונות. יצוין כי אין כל וודאות בשלב ראשוני זה כי התהליך יבשיל לעסקה וודאית.

דירקטוריון החברה מאמין כי שווי החברה כפי שמתבטא בשוק ההון אינו מבטא נכונה את התוצאות הפיננסיות של החברה ואת גודל השוק בו היא פועלת וכי החברה תתקשה ללא חבירה לפלטפורמת מכירת רחבה למצות פוטנציאל זה.

החברה תשוב ותדווח בנושא זה בהתאם להוראות הדין ככל שהתהליך יתקדם.

רפי ורנר, מנכ"ל אקסלנס ביוסיינס, מסר: "לאחרונה קיבלנו מספר פניות מצד רוכשים פוטנציאליים אשר הביעו עניין בחברה. לאור אמונו של הדירקטוריון כי שווי החברה כפי שבא לידי ביטוי בשוק ההון אינו מבטא את כל הפוטנציאל העסקי של החברה ובעקבות אותן פניות, הדירקטוריון אישר להנהלת החברה להתקשר בהסכם עם בנק השקעות מוביל על מנת לנהל תהליך מקצועי ומסודר לבחינת ההזדמנויות האסטרטגיות העומדות בפני החברה ולסייע לדירקטוריון בבחינת החלופות השונות. אנו ממשיכים להאמין בפוטנציאל העסקי של החברה וביכולתה להמשיך ולהתפתח. דירקטוריון החברה מאמין כי ביצוע עסקה אסטרטגית עשוי לסייע בהצפת הערך החבוי וביצירת ערך לכל בעלי המניות."

בנוסף, לאור מידע שהתקבל בידה בדבר נתוני מכירה מלקוח מהותי, החברה צופה לקצב גידול איטי יותר במכירותיה בהשוואה לתחזיות קודמות. למרות עדכון התחזית, החברה צופה כי תמשיך לקיים תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת ותמשיך בשנים הקרובות בגידול במכירות בשיעור דו-ספרתי. פרטים בדווח המיידי המצורף.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  לא לגעת לדעתי, במגעים?! WTF

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  wildstar 15/10/2019 14:19

 2. 2
  אקסלנז

  הגרף חושך מצריים |6| כל יום נמוך חדש
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רם 15/10/2019 14:11

 3. 3
  אקסלנז-- השאלה אם עכשיו זה מצב

  קלאסי של buy the dip -- ירידה במכירות בגלל התעקשות לא מובנת של לאבקורפ להמשיך בבדיקות דם לה' פילורי- כנראה שזה זול . בכל מקרה החברה צופה המשך צמיחה דו ספרתית בשנים הקרובות- מה שאומר שאין כרגע סכנה מהותית למוצר ולהמשך קיום החברה-. הערכה שלי כניסת הטליסיה תייצר את אפקט משק כנפי הפרפר--יש תרופה--- יותר בדיקות --אבל נחיה ונראה. ביינתיים תשומת לב לאורמת. לא מוסיף רק שם את זה כאן.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  תמיר 15/10/2019 13:32