מדיפאואר חתמה על מזכר עקרונות לרכישת נכס בניו-ג’רזי

תמורת הנכס תשלם החברה 25 מיליון דולר; ההכנסות הצפויות עומדות על כ-1.6 מיליון דולר בשנה

חדשות ספונסר 10/10/2019 15:59

א+א-

חברת מדיפאואר מדווחת היום על חתימת מזכר עקרונות בין חברת AM WEST , חברת בת בבעלות מלאה של החברה, ובין צד שלישי שאינו קשור לחברה או לחברות הבנות שלה, לרכישת מרכז מסחרי פתוח מעוגן סופרמרקט, בעיר לומברטון בניו ג’רזי.

 

שטח הכולל להשכרה במרכז המסחרי עומד על כ-9,258 מ"ר. שטחו של הסופרמרקט מהווה כ-70% משטח הנכס וההכנסות ממנו מהוות כ-60% מסך ההכנסות של הנכס. תקופת השכירות של הסופרמרקט היא עד יוני 2024.

 

ה-NOI של הנכס הוא כ-1.6 מילון דולר בשנה. התפוסה בנכס כולו עומדת על 93% וממוצע חוזי השכירות, לא כולל הסופרמרקט, עומד על כ-4.8 שנים.

 

מחיר הרכישה הכולל במסגרת מזכר העקרונות הוא 25 מיליון דולר, לא כולל עלויות רכישה והתאמות נוספות למחיר. בכוונת החברה לממן לפחות 65% ממחיר הרכישה באמצעות הלוואה מצד ג’.

 

על פי תנאי ההסכם, למדיפאואר 45 ימים לבצע בדיקת נאותות הכוללת בין היתר בחינה של הסכמי השכירות בנכס, מצב הנכס בנוגע לאיכות הסביבה ותקינות המבנים בנכס. עד לסיום תקופת בדיקת הנאותות תוכל מדיפאואר לבטל את ההסכם המחייב מכל סיבה שהיא.

 

במסגרת המזכר הוסכם כי החברה תפקיד מקדמה בסך של 250 אלף דולר בנאמנות, חמישה ימים לאחר החתימה על ההסכם המחייב. סך נוסף של 750 אלף דולר יופקד גם הוא בנאמנות בסוף תקופת בדיקת הנאותות. השלמת העסקה כולה תתבצע עד 30 יום לאחר סיום בדיקת הנאותות.

 

הצדדים מתכוונים לחתום על הסכם מפורט לרכישת הנכס תוך 10 ימים מהחתימה על מזכר העקרונות, כאשר על פי הסיכום המוכר לא יקיים משא ומתן עם גורם אחר למכירת הנכס ב-45 הימים הבאים לאחר החתימה על מזכר העקרונות.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה