אינטליקנה מינתה את מייסד ומנכ”ל פואמיקס לשעבר לדירקטור

בנוסף לחברותו בדירקטוריון, ד"ר תמרקין ילווה את הנהלת החברה באופן שוטף בנושאים אסטרטגיים וגיוסי הון

חדשות ספונסר 10/10/2019 15:50

א+א- 1

חברת אינטליקנה, העוסקת בתחום הקנאביס הרפואי מודיעה היום על הצטרפותו של ד"ר דב תמרקין כדירקטור פעיל בחברה. בנוסף לחברותו בדירקטוריון, ד"ר תמרקין ילווה את הנהלת החברה באופן שוטף בנושאים אסטרטגיים וגיוסי הון, וייקח חלק פעיל בהובלת פעילות החברה בתחום מחקר ופיתוח מוצרים מבוססי קנאביס רפואי, לרבות במסגרת שיתופי פעולה אסטרטגיים של החברה.

 

לד"ר תמרקין ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתעשיה הפרמאצבטית. בשנת 2003 ייסד ד"ר תמרקין את חברת פואמיקס, המפתחת וממסחרת תרופות חדשניות בתחום רפואת העור (NASDAQ:FOMX), והיה המנכ"ל שלה עד שנת 2017. הוא הוביל את הנפקתה של פואמיקס ב-2014 בנאסדק בארה"ב, ותחת ניהולו גייסה החברה בבורסה כ- 160 מיליון דולר.

 

ד"ר תמרקין מחזיק בתואר דוקטור (Ph.D.) בכימיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 

 

אורי וייס, מנכ"ל אינטליקנה: "אנו שמחים על הצטרפותו של דב לדירקטוריון החברה. דב יכהן בחברה כדירקטור וכיועץ והוא מביא עימו ניסיון רב מתחום הפארמה וניסיון עסקי במסגרתו ייסד את פואמיקס והנהיג אותה במשך 14 שנה, לרבות הנפקתה המוצלחת בנאסדק. אנו משוכנעים כי לדב תהיה תרומה חשובה לפיתוח העסקי של אינטליקנה."

 

אינטליקנה, לשעבר תפן, נכנסה לתחום הקנאביס הרפואי במאי 2018, כשהיתה עדיין ברשימת השימור של הבורסה. בחודשים שחלפו מאז, דיווחה החברה על קבלת אישורים להקמת חוות ריבוי. החברה בונה ושותפה במספר חוות קנאביס רפואי בארץ ומקדמת פעילות קנאביס רפואי גם בתאילנד ופורטוגל. אינטליקנה מתעתדת לייצר מוצרים מבוססי קנאביס לשימוש רפואי, ובתקופה האחרונה דיווחה על הסכם עם חברת מרוז צמחי מרפא לפיתוח מוצרי קוסמטיקה מבוססי CBD.

 

אינטליקנה, לשעבר תפן, נכנסה לתחום הקנאביס הרפואי במאי 2018, כשהיתה עדיין ברשימת השימור של הבורסה. בחודשים שחלפו מאז, דיווחה החברה על קבלת אישורים להקמת חוות ריבוי, החברה בונה ושותפה במספר חוות קנאביס רפואי בארץ ומקדמת פעילות קנאביס רפואי גם בתאילנד ופורטוגל. החברה מתעתדת לייצר מוצרים מבוססי קנאביס לשימוש רפואי, ובתקופה האחרונה דיווחה על הסכם עם חברת מרוז צמחי מרפא לפיתוח מוצרי קוסמטיקה מבוססי CBD.

 

עם בעלי המניות באינטליקנה נמנים גם ליאון רקנאטי , בן למשפחת מייסדי בנק דיסקונט, שהצטרף להשקעה בחברה בחודש מרץ השנה, כחלק מקבוצת משקיעים שגייסה 14.9 מיליון ₪. בקבוצת המשקיעים הזו נמצאים גם סול קיי, מומחה בתחום הקנאביס, קרן סיטרין, גרי ליבלר מנהל קרן שביט קפיטל, יקי אמסלם מקבוצת אלמוג.

 

גם הזמר אביב גפן הצטרף לשורות החברה ואמור לשמש יועץ שיווקי, תדמיתי ומיתוגי שייקח חלק בבניית האסטרטגיה השיווקית והמיתוגית של החברה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    שובר שיוויון |13|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    maxim2222 10/10/2019 16:09