אלביט מערכות זכתה בחוזה של 153 מיליון דולר לאספקת מערך מל”טים

המל"טים מיועדים לצבא היבשה של מדינה בדרום-מזרח אסיה; החוזה יבוצע על פני תקופה של 22 חודשים

חדשות ספונסר 06/10/2019 10:12

א+א-

אלביט מערכות הדואלית, הודיעה היום כי זכתה בחוזה בסכום של כ–153 מיליון דולר לאספקת מערך מקושר ורב-שכבתי של מטוסים לא מאוישים (מל"ט) עבור צבא יבשה של מדינה בדרום-מזרח אסיה. החוזה יבוצע על פני תקופה של 22 חודשים.

 

במסגרת החוזה, אלביט מערכות תספק ללקוח מערך מל"ט מקושר ורב-שכבתי הכולל יותר מאלף רחפנים מסוג THOR, מספר רב של מל"טים טקטיים מסוג Skylark LEX, Skylark 3 והרמס 450 וכן תחנות שליטה קרקעיות. 

 

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, ציין: "זכייה בחוזה זה מדגישה את היתרון התחרותי שלנו על רקע התחזקות ההשקפה בקרב צבאות יבשה כי פתרונות מל"ט רב-שכבתיים הנם מפתח לאספקת עליונות מודיעינית תוך שמירה על רמה גבוהה של גמישות מבצעית".

 

בחודש האחרון דיווחה אלביט מערכות על מספר עסקאות גדולות המצטרפות לצבר ההזמנות של החברה. החברה חתמה על חוזה בהיקף של כ-23 מיליון דולר לאספקת מערכות ראיית לילה דו-עיניות לצוות עבור המארינס האמריקני, לאחר רכישת פעילות ראיית הלילה של L3Harris בתמורה ל– 350 מיליון דולר.

 

בעסקה נוספת, זכתה אלביט בחוזה של 85 מיליון דולר מחיל הים האמריקאי לתיקון מערכות מחוון תצוגה דיגיטלית (DDI) על סיפון מטוסי F -18, שיבוצע בטלדגה, אלבמה במשך חמש שנים. עוד זכתה אלביט בחוזה של 38 מיליון דולר ממשרד ההגנה הבריטי לאספקת מערכות אימון ארטילרי עבור צבא היבשה של אנגליה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה