כלל ביוטכנולוגיה: אליסיו השלימה גיוס הון של כ-33 מיליון דולר

בגיוס ההון השתתפו Livzon, קרן הון סיכון Efung וכן משקיעים מוסדיים אמריקאים ובינלאומיים; בתמורה הוקצו למשקיעים מניות בכורה ואופציות לרכישת מניות רגילות של אליסיו

חדשות ספונסר 03/10/2019 10:32

א+א- 1

חברת כלל ביוטכנולוגיה מדווחת היום כי חברת אליסיו (Elicio) וחברת התרופות Livzon הודיעו על הרחבת גיוס ההון של אליסיו להיקף של כ-33 מילון דולר. בתמורה לגיוס הוקצו למשקיעים מניות בכורה ואופציות לרכישת מניות רגילות של אליסיו.

 

בגיוס ההון השתתפו בין היתר Livzon, קרן הון סיכון Efung וכן משקיעים מוסדיים אמריקאים ובינלאומיים. עם השלמת גיוס ההון עומד שיעור ההחזקה של החברה באליסיו על כ-30%, או 25% בדילול מלא.

 

גיוס ההון יאפשר לאליסיו לקדם את פיתוח הטכנולוגיה שלה לקראת ניסוי קליני שלב 1 בסרטן הלבלב, על ידי חיסון טיפולי המיועד לטפל כל המוטציות של KRAS הגורמות ל-25% מכל הגידולים הסרטניים בבני אדם. ניסוי זה צפוי להתחיל במחצית הראשונה של 2020 ומידע ראשוני ממנו צפוי במחצית השניה של אותה שנה.

 

אליסיו היא חברה אמריקאית פרטית בתחום האימונותרפיה, המפתחת טכנולוגית חיסון הצפויות לאפשר תגובה יעילה במיוחד ולאורך זמן נגד סרטן.

 

החברה מסייגת שהיא עלולה להיתקל בבעיות שיגרמו לדחיית הניסוי, מועדיו ומאפייניו בשל קשיים טכנולוגים והנדסיים, אי יכולת לגייס חולים מתאימים לניסוי, שינויים בתכנית הפיתוח, בעיות רגולטוריות או קבלת אישורים לניסויים.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מעל 176ניראת מעניין

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    erder 03/10/2019 11:04