אלביט מערכות ארה”ב תספק מערכות ראיית לילה למארינס האמריקני

היקף ההזמנה עומד על 23 מיליון דולר; ההזמנה תסופק במהלך 10 החודשים הקרובים

חדשות ספונסר 03/10/2019 09:41

א+א-

אלביט מערכות הדואלית, הודיעה היום כי החברה הבת שלה בארצות הברית "אלביט מערכות אמריקה" זכתה בהזמנה בסכום של כ-23 מיליון דולר לאספקת מערכות ראיית לילה דו-עיניות לצוות עבור המארינס האמריקני.

 

ההזמנה הנה חלק מחוזה המסגרת החמש-שנתי לכמות וזמן בלתי קבועים (Indefinite Delivery Indefinite Quantity) בסך 249 מיליון דולר שהתקבל ב-6 בספטמבר 2019 על ידי פעילות ראיית הלילה של חברת האריס, מספר ימים לפני השלמת הרכישה של פעילות עסקית זו על ידי אלביט מערכות אמריקה.

 

במסגרת חוזה זה, יסופקו למארינס האמריקני מערכות ראיית לילה דו-עיניות לצוות שמורכבות ממשקפת מגבירת אור כוכבים רבת עוצמה, סנסור תרמי מודולרי לא-מקורר וספק כוח חיצוני אחוד, המספקים למארינס ניידות והתמצאות מצבית משופרים במהלך פעילות בלילה.

 

כזכור, לפני כשבועיים דיווחה אלביט מערכות, בניהולו של בצלאל מיכליס, על רכישת פעילות ראיית הלילה של L3Harris בתמורה ל– 350 מיליון דולר.

 

הזמנה זו מתווספת לצבר ההזמנות של אלביט מערכות, שעמד ב-30.6.2019 על 9.79 מיליארד דולר. כ-60% מהצבר מיועד למכירות ללקוחות מחוץ לישראל ו-56% ממנו מיועד לביצוע כבר במחצית השניה של 2019 ובמהלך 2020.

 

מאז פרסום הדו"חות לרבעון השני, דיווחה אלביט על מספר עסקאות חדשות עליהן חתמה עם צבאות ברחבי העולם. בספטמבר, החברה הבת באנגליה Systems UK Elbit זכתה בחוזה בהיקף של כ-38 מיליון דולר ממשרד ההגנה הבריטי, לאספקת מערכות אימון ארטילרי עבור צבא היבשה של אנגליה.

 

באוגוסט, זכתה החברה בחוזה המוערך בכ-80 מיליון דולר לשדרוג טנקים ואספקת מערכות רדיו לצבא במדינה בדרום מזרח אסיה. ובספטמבר זכתה בחוזה של 85 מיליון דולר, מחיל הים האמריקאי לתיקון מערכות מחוון תצוגה דיגיטלית (DDI) על סיפון מטוסי F -18

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה