צירון חתמה על מזכר הבנות לרכישת פעילויות בתחום המסחר המקוון של אמזון

צירון תרכוש חברה פרטית ישראלית שתעסוק בניהול חנויות וכן בפיתוח כלים ושירותים מבוססי מודיעין עסקי ואינטליגנציה מלאכותית עבור ניהול החנויות

חדשות ספונסר 02/10/2019 12:05

א+א- 4

חברת צירון מדווחת היום כי התקשרה במזכר הבנות לפיו תרכוש החברה את כל הון המניות המונפק של חברה פרטית ישראלית אשר נמצאת בהקמה ואשר תאגד פעילות של מספר חברות המפעילות שירותים שונים לסוחרים בפלטפורמת המסחר של אמזון.

 

עם השלמת עסקת המיזוג, יוקצו לבעלי מניות החברות הפעילות, מניות של צירון שיהוו מיד לאחר השלמת העסקה 50.01% מהון המניות של צירון בדילול מלא וכמות נוספת של 450,000 מניות של החברה.

 

נכון למועד המזכר, בעלי מניות הפעילות מספקים באמצעות חברות הפעילות שירותים שונים לסוחרים בפלטפורמת המסחר של אמזון ובכלל זה כלים טכנולוגיים הכוללים AI (בינה מלכותית) ו -BI (בינה עסקית) פרי פיתוחם ואשר בבעלותם המלאה. חברות הפעילות פועלות כדי למזג את פעילותן תחת חברת המטרה וזאת עד ליום 31.12.19.

 

עד למועד מיזוג חברות הפעילות, ישתפו חברות הפעילות פעולה ביניהן תחת הנחה כי המיזוג ביניהן הושלם. חברת המטרה שעתידה לאגד את הפעילות תהיה חברה פרטית ישראלית, והיא תעסוק בניהול ובעלות של חנויות על גבי פלטפורמת המסחר של אמזון, או אתרי סחר אחרים, וכן בפיתוח כלים ושירותים מבוססי מודיעין עסקי ואינטליגנציה מלאכותית עבור ניהול החנויות. כמו כן, חברת המטרה עתידה לספק כלים טכנולוגיים, שירותי תוכנה מתקדמים וכן שירותי רגולוציה לקהילת המוכרים באמזון.

 

החברות אשר מתמזגות לצירון הן סלר אפיל – מספקת שירותי ערעורים בעבור חשבונות משתמש ועמודי מכירה אשר נחסמו מפעילות בטוענה כי חרגו ממדיניות אמזון. לשירותי החברה מעל 98% הצלחה בפתרון בעיות מוכרים מול אמזון.

 

טוטליטיקס - פלטפורמת BI המשמשת למחקר וניתוח שווקים באמזון המאפשרת למוכר לקבל החלטות אסטרטגיות מבוססות מידע. שיר אסטייט – מפתחת כלי תוכנה המתממשקים לחנות האמזון שבבעלות המשתמש ומארגן את כל המידע בצורה יעילה, החל מחישוב רווחיות, שליחת מיילים אוטומטיים ללקוחות אמזון, בוטים ליצירת מערך שירות לקוחות אוטומטי, מעקב אחר מיקומי מילות מפתח וכו’.

 

בוסטר טכנולוגיות פרסום – פלטפורמה לקידום מוצרי אמזון בתוך אמזון ומחוץ לאמזון, באמצעות תלושי קניה. נכון למועד דיווח זה לויראליקס רשומים מעל ל 50,000 קונים מ - 7 מדינות.

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  החברה הזו תגיע רחוק ללא ספק

  אני סוחרת באמזון כבר שנתיים, ויכולות איסוף וניתוח הנתונים שלהם על השווקים השונים בפלטפורמה, הן משהו שאין לאף סוחר או חברה (!), וזה שווה זהב. זה רק עניין של זמן עד שהם יעקפו עם המוצרים שישיקו מתחרים אחרים ששווים מליונים. זה משהו שכל סוחר בעולם היה רוצה ללא שום ספק. ממשיכה לעקוב אחריהם בציפייה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  תכלתפ 04/06/2020 18:15

 2. 2
  שמתה לב צינור = אותם אותיות צירון?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  קורא-בעיתון 02/10/2019 12:51

 3. 3
  הם כל היום במזכרי הבנות שם

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Liron101 02/10/2019 12:33

 4. 4
  זה רציני כמו כריית ביטקוין.

  איזה שם מפוצץ "בתחום המסחר המקוון של אמזון". אפשר לחשוב שירכשו את אמזון. רציני כמו "בחינת כניסה לתחום הקנאביס". ושיפוץ בתי זיקוק שמעולם לא קרה בפועל.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 02/10/2019 12:13