חדשות שוק ההון

דוניץ קיבלה את הסכמת הדיירים לפרויקט פינוי בינוי בגבעתיים

את הזכויות לפרויקט רכשה דוניץ מחברת גינדי השקעות באפריל השנה; לאחר העסקה היקף הדירות של החברה בהתחדשות עירונית יעמוד על כ-3000 דירות

חדשות ספונסר 02/10/2019 10:05

א+א-

חברת אחים דוניץ מדווחת כי קיבלה הסכמת נציגות דיירים בפרויקט פינוי בינוי בגבעתיים להעברתו אליה מידי חברת גינדי השקעות. מדובר בשלב האחרון לקראת יציאת הפרויקט לדרך, שכן מדובר בפרויקט עם תב"ע מאושרת. במידה ולא תתקבלנה התנגדויות בתוך 60 יום, החברה תחל במהלכים התכנוניים של הפרויקט.

 

צעד זה מגיע לאחר שבחודש אפריל רכשה דוניץ חברה בת של גינדי השקעות שלה זכויות לפרויקט זה. מדובר בפרויקט פינוי בינוי הנמצא ברחוב ההסתדרות בגבעתיים במסגרתו ייהרסו כ-168 דירות ישנות ותחתן ייבנו כ-500 דירות חדשות. לחברה הנרכשת זכויות גם ברמת השרון לבניית כ-1,000 דירות בפרויקט פינוי בינוי בעיר.

 

נסים אחיעזרא, מנכ"ל אחים דוניץ, מציין: "הפרויקט ממוקם באזור מהטובים ביותר בגבעתיים, ועבר כבר את השלבים הבירוקרטיים המשמעותיים בפרויקטים מסוג זה. אני מקווה שלאור ההתקדמות המשמעותית הזו נוכל לצאת לדרך בקרוב".

 

הפרויקטים הללו מצטרפים לפרויקט בינוי-פינוי בראשון לציון של כ-1400 יחידות דיור הנמצא בבניה מתקדמת ולעוד פרויקטים גדולים של פינוי בינוי בתל אביב ובגבעתיים הנמצאים בשלבים שונים, כך שלאחר העסקה היקף הדירות של החברה בהתחדשות עירונית יעמוד על כ-3000 דירות.

 

דוניץ אף השלימה הרחבה לאג"ח להמרה בסך של כ-58 מיליון ש"ח ויוצאת היום להשלמת המכרז לציבור. את ההנפקה מובילים ווליו בייס, סייבל שוקי הון ואגוז הנפקות. 

 

חברת אחים דוניץ המנוהלת על ידי נסים אחיעזרא היא חברה ציבורית הפעילה מזה כ-50 שנה. לחברה פרויקט ענק בקריית האמנים הכולל פינוי של 276 דירות ובניית כ-1400 דירות ב-14 מגדלים בני 25-35 קומות. הפרויקט נמצא בשלב מתקדם כאשר 5 מגדלים כבר אוכלסו.

 

בנוסף, לדוניץ ארבעה פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית בשלבי תכנון. האחד במתחם הנמצא בדרך השלום בתל אביב, הגובל ממערב בגן וולפסון וממזרח בגבעתיים. המתחם משתרע על פני כ-15 דונם ומורכב ממספר בניינים ובהםכ-150 דירות ושטחי מסחר, במקומם תבנה החברה לפחות 450 דירות.

 

עוד מקדמת החברה פרויקט ברחוב המרי בגבעתיים שאושר בוועדה המחוזית. לפני מספר חודשים רכשה החברה חברות בנות של גינדי השקעות, הכוללות רכישת זכויות לבניית של כ-1,000 דירות בפרויקטים של פינוי בינוי ברמת השרון וגבעתיים.

 

לחברה פרויקטים נוספים בשלבים שונים בהיקף של למעלה מ-1500 דירות - כ-350 יח"ד בגני תקווה בשלבי סיום, כ-250 יח"ד ברחובות, וכ- 1000 יח"ד באשדוד.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה