חדשות שוק ההון

פנאקסיה ישראל השלימה את הסכם המיזוג עם הרודיום השקעות

עם השלמת המיזוג יהיו בקופת החברה מזומנים בהיקף של כ-32 מיליון ₪; החברה תיסחר לפי שווי של כ-360 מיליון ₪

חדשות ספונסר 02/10/2019 09:45

א+א-

חברת הפארמה פנאקסיה, העוסקת בייצור והפצה של תרופות קנאביס, הודיעה היום על השלמת הסכם המיזוג עם הרודיום השקעות הציבורית. החברה תיסחר כממוזגת בבורסה לניירות ערך בת"א החל מיום 3 באוקטובר 2019, תחת שמה החדש – "פנאקסיה ישראל" , לפי שווי של כ-360 מיליון ₪, בהתבסס על מחיר הסגירה של הרודיום ערב ההשלמה.

 

כפי שדווח, במסגרת הקלוזינג השלימה החברה גיוס על פי הצעת מדף בסך של כ-15 מיליון ש"ח, במחיר של כ-4 ש"ח למניה. עם השלמת המיזוג יהיו בקופת החברה 32 מיליון ש״ח.

 

כמו כן, עם השלמת המיזוג צפויה החלפה של חלק מחברי דירקטוריון החברה. במסגרת זו, יעזבו הדירקטורים רואי תמרי, ואריה שקד. יישארו הדירקטורים טלי ירון אלדר, משה ראובני (דח"צ) מיכל מרום-בריקמן (דח"צ) ושמואל (מולי) רבינא.

 

לדירקטוריון החברה יצטרפו שורה של דירקטורים נוספים: יונתן קולבר (יו"ר) שותף ויועץ בכיר בקרן הפרייבט אקוויטי Viola Growth, אורית פרידמן-וייסמן, בנקאית השקעות בכירה ושותפה לשעבר בבנק ההשקעות גולדמן-זקס, ד"ר דדי סגל – מייסד ומנכ"ל החברה ועו״ד אסי רוטברט – שותף מייסד בחברה.

 

ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה אמר לאחר השלמת המיזוג: "אנו שמחים על השלמתו המוצלחת של המיזוג, ועל החיזוק המשמעותי שהחברה מקבלת כעת לשדרה הניהולית. המזומנים הצפויים בקופת החברה עם השלמת המיזוג יאפשרו לנו היערכות מלאה לייצוא לאירופה בתחילת 2020, בכפוף להיתר ייצוא מישראל, לרבות רישום מוצרי פנאקסיה במדינות היעד השונות"

 

עורכי הדין שליוו את העסקה הם אילן גרזי, מאשה ברקוביץ וחן כהן ממשרד פרל-כהן צדק-לצר-ברץ ושות’.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה