חדשות שוק ההון

אושרה להפקדה תוכנית להקמת שכונה חדשה ברמת גן בשטח של שיכון ובינוי ואשדר

התכנית המוצעת, תתפרס על שטח של כ- 315 דונם בסמוך למחלף מסובים, ותכלול 2,500 יח"ד; מניות שיכון ובינוי מזנקות

חדשות ספונסר 26/09/2019 15:33

א+א-

הועדה המחוזית לתכנון ובניה של מחוז תל אביב, החליטה על הפקדת תכנית בניין עיר להקמת שכונת מגורים חדשה דרומית לשכונת רמת אפעל ברמת גן.

 

התכנית המוצעת, תתפרס על שטח של כ- 315 דונם בסמוך למחלף מסובים, ותכלול 2,500 יח"ד, 350 יחידות לדיור מוגן ו- 150 יח"ד להשכרה או מעונות סטודנטים, על פי דרישת הוועדה המחוזית. בחלק הדרום-מערבי של התכנית מתוכננת רצועת תעסוקה, מלונאות ומסחר בהיקף של כ- 280 אלף מ"ר. כמו כן מקצה התוכנית שטחים רבים לטובת הציבור ושטחים פתוחים רחבים.

 

הבניינים בשכונה יהיו בגובה של עד 17 קומות, התוכנית כוללת גם כ-70 דונם של שטחים ירוקים ו-70 דונם נוספים המיועדים למבני ציבור ובהם בתי ספר תיכוניים.

 

את התוכנית יזמו חברות הנדל"ן אשדר ושיכון ובינוי, שמחזיקות יחד  80% מהשטח, כשרובו שייך לשיכון ובינוי. ב־20% הנותרים מחזיקה רשות מקרקעי ישראל.

 

ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן הגיב להודעה בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: " בשורה מעולה  לפני השנה החדשה שכונה חדשה בעיר "נכנסה לחדר לידה" ותניב לעיר הכנסות של מיליארדים לפיתוח. בעוד שנים ספורות בלבד לא תכירו את העיר המשודרגת ואת מבני הציבור שלה אבל תכירו סוף  סוף  מה הפוטנציאל של העיר שלנו שבוזבז ונבזז שנים ארוכות. הילדים שנולדים היום בעיר יגדלו למציאות אחרת."

 

מניית שיכון ובינוי מזנקת היום אחרי פרסום ההודעה בשיעור של 6.4%.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה