טלסיס תפיץ את רכיבי האלקטרוניקה של NXP

החברה תפעל כמפיץ לא בלעדי בישראל של פריטי ה- Semiconductorsמתוצרת NXP; תוקפו של ההסכם לשנה מיום החתימה והוא יחודש אוטומטית מדי שנה

חדשות ספונסר 25/09/2019 10:50

א+א-

חברת טלסיס מדווחת היום על התקשרות בהסכם הפצה עם חברת  NXP ההולנדית ותפיץ את רכיבי האלקטרוניקה שלה. NXP היא חברת מוליכים למחצה מהגדולות בעולם, עם הכנסות שנתיות של כ-9.4 מיליארד דולר.

 

החברה תפעל כמפיץ לא בלעדי בישראל של פריטי ה- Semiconductorsמתוצרת NXP. תוקפו של ההסכם לשנה מיום החתימה והוא יחודש אוטומטית מדי שנה. לטלסיס זכות להשתמש בסימני המסחר של NXP, ,בשמותיה המסחריים ובלוגו שלה, במשך כל תקופת ההסכם, אך ורק ביחס לפרסום ולקידום מכירות. האחריות למורים מצד NXP היא לתקופה של 12 חודשים בתנאים הקבועים בהסכם.

 

במקרה של ביטול ההסכם על ידי NXP ובמקרה של ביטול ההסכם על ידי החברה,NXP מחויבת לרכוש את כל הרכיבים שהחברה רכשה ממנה בתנאים הקבועים בהסכם בתמורה למחיר הרכישה.

 

מהחברה נמסר כי למרות שההסכם נחתם ב-19.9.2019, הדיווח מגיע רק היום לבקשתה המפורשת של חברת NXP שלא לדווח על ההתקשרות עד הבוקר. הגשת הדוח בניגוד לבקשתה המפורשת של חברת NXP הייתה עלולה להרע באופן ניכר את תנאי ההתקשרות עם החברה.

 

טלסיס נסחרת בבורסה לפי שווי שוק של 465 מיליון ₪, במכפיל של 13.56. מתחילת השנה עלו מניות החברה בשיעור של 85%, ומתחילת החודש הוסיפו 14.6%. הכנסות החברה ברבעון השני של 2019 הסתכמו ב-180 מיליון ₪ והרווח הנקי עמד על 22.5 מיליון ₪, לעומת רווח של 13 מיליון ₪ בתקופה המקבילה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה