קבוצת אורון זכתה בשני מכרזים של מחיר למשתכן

חברת הבת "ארזים" תבנה 390 יחידות דיור בצריפין ובראשון לציון; עלות הקמת הפרויקטים מוערכת בכ- 181 מיליון ₪

חדשות ספונסר 25/09/2019 09:54

א+א-

קבוצת אורון מדווחת היום על זכייתה של חברת הבת ארזים, חברה בשליטה של אורון (80%), בשני מכרזים של מחיר למשתכן, לבניית 390 יחידות דיור בצריפין ובראשון לציון.

 

בהתאם לתנאי המכרזים, התמורה הכוללת שתשולם על  הפרויקטים, כולל הוצאות פיתוח ומיסים, מסתכמת בסך כולל של כ-181 מיליון ₪. הסכום ישולם על ידי חברת הבת בתקופה של 90 יום ממועד הזכייה.

 

חברת הבת התחייבה כי 312 מיחידות הדיור בפרויקטים יימכרו לזכאים להיכלל במסלול מחיר למשתכן, מחיר שלא יעלה על 8,980 ₪ למ"ר, ביחס ל-173 יחידות דיור ו-9,098 למ"ר, ביחס ל-139 יחידות דיור. את שאר היחידות רשאית החברה למכור במחירי שוק.

 

חברת הבת מתכוונת לממן את הפרויקטים ממקורות עצמאיים וכן באמצעות אשראי בנקאי.

 

מוקדם יותר השבוע הנפיקה קבוצת אורון אג"ח (סדרה ב’). בשלב המוסדי נרשמו ביקושים של 234 מיליון ₪, מתוכם בחרה החברה לגייס 117 מיליון ₪. עם השלמת השלב הציבורי, סך הגיוס צפוי לעמוד על כ-120 מיליון שקל.

 

אגרות החוב סדרה ב’ מדורגות על ידי חברת S&Pמעלות בדירוג +BBB, הונפקו במח"מ של כ- 3.5 שנים ועומדות לפירעון בשישה תשלומים שיבוצעו בחודש ספטמבר של השנים 2020 עד 2025.

 

קבוצת אורון החלה את פעילותה בשנת 1999 על ידי גילי ויואל עזריה המשמשים כמנכ"לים משותפים והיא פועלת בשלושה תחומי פעילות - בתחום תשתיות והנדסה אזרחי מתמחה החברה בתכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים, בין השאר סלילת כבישים, בניית גשרים ומחלפים, בנייה למגורים, מנהרות, בנייה מתועשת ועבודות הנדסיות וגיאוטכניות.

 

בתחום התעשייה הפעילות כוללת ייצור ושיווק חומרי אבן (לסלילה, למפעלי בטון ואספלט ולמפעלי תעשייה נוספים) באמצעות מחצבה באזור הדרום, ייצור ואספקת בטון באמצעות 3 מפעלים ומפעל לייצור אספלט. תחום הנדל"ן היזמי למגורים בישראל כולל ייזום תכנון בנייה ושיווק של יחידות דיור בישראל.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה