הבורסה בת”א תיפתח על רקע מגמה מעורבת בשווקים

בוול סטריט נרשמה אמש יציבות בסגירה, ובאירופה ננעלו הבורסות באדום. החוזים העתידיים בניו יורק מאותתים לפי שעה על עליות בפתיחה. השערים באסיה עולים

מערכת ספונסר 24/09/2019 08:23

א+א-

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע מגמה מעורבת בשווקים בעולם; הבורסות באירופה ננעלו אמש בירידות ובניו יורק נרשמה נעילה יציבה. החוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על פתיחה ירוקה. המסחר באסיה מתנהל כעת בעליות שערים. יום המסחר הקודם בתל אביב ננעל במגמה מעורבת.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער שלילי בדולר רציף וכן בפער שלילי על מדד ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית אופקו הלת’ בפער חיובי של 2.50%, מניית איי.אפ.אפ בפער חיובי של 1.66%, ומניית טבע בפער שלילי של 0.97%.

אמש לאחר סיום המסחר, דיווחה חברת סלקום על אישור תכנית הבראה מקיפה בחברה. על פי הדיווח, מטרת התכנית היא לשפר את המצב הפיננסי והעסקי בחברה, על פי שורה של צעדים דרמטיים שיניבו תוצאות עד סוף שנת 2020.

עוד דווח אתמול כי מטריקס דיפנס זכתה במכרז של מערך הסייבר הלאומי. בשנתיים האחרונות מוביל מערך הסייבר תוכנית רחבה לטיפול בנושא הגנת הסייבר לתחום התעופה האזרחי.

זיו בירון ימונה למנכ”ל דיסקונט ניו יורק. בירון עתיד להחליף את אורי לוין שיכנס לתפקידו כמנכ"ל קבוצת דיסקונט ב - 1 בדצמבר 2019.

חברת הבת של פריון MakeMeReach משתפת פעולה עם Pinterest. פינטרסט מצטרפת לרשימת השותפים של החברה, הכוללת את פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, טוויטר וסנאפצ’ט.

סבב מינויים במערך השיווק והפיתוח העסקי של דור אלון: המנכ"ל עמית זאב ציין כי הרה-ארגון בקבוצה נדרש לאור הגידול בפעילויות השונות וההיערכות להמשך צמיחה מואצת של החברה.

יניב חברון, אלומות: ”מחירי הדירות עומדים לפני זינוק מחודש". עוד הוסיף כי "הרוח הגבית לשוק הנדל"ן תהיה משולבת ותגיע הן בעקבות מחסור בהיצע והן בעקבות ירידת מחיר הכסף".

הראל קרנות נאמנות קיבלה הכשר של בד”ץ על 8 קרנות נוספות. הקרנות הנוספות מצטרפות ל - 56 הקרנות הכשרות הקיימות של החברה. קרנות הנאמנות הכשרות של הראל מנהלות נכסים בהיקף של כ10 מיליארד ₪.

בראק אן.וי מוכרת נכס בפרנקפורט לפי שווי של 375 מיליון אירו. הנכס נמצא עדיין בתהליך תכנון, שווי הנכס בספרי החברה עומד על 142 מיליון אירו. עם השלמת העסקה החברה תחזיק 25% ממניות חברת הבת.

קנאשור קיבלה רישיון מוגבל לעיסוק והחזקת קנאביס במפעל הייצור. קבלת האישור מאפשר לחברה להתחיל בביצוע ולידציות לתהליכי הייצור במפעל, כהכנה לקראת המבדק המסכם של היק"ר וקבלת רישיון עיסוק למטרת ייצור קנאביס רפואי.

אדלר נדל”ן רוכשת את איידיאו ב - 708 מיליון אירו. חברת הנדל"ן הגרמנית מציעה מחיר המהווה פרמיה של כ - 83% על מחיר המניה אמש. מניות החברה ימחקו מהמסחר בתל אביב.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה