חדשות שוק ההון

חברת הבת של פריון MakeMeReach משתפת פעולה עם Pinterest

פינטרסט מצטרפת לרשימת השותפים של החברה, הכוללת את פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, טוויטר וסנאפצ’ט

חדשות ספונסר 23/09/2019 13:57

א+א- 5

פריון נטוורק הדואלית, הודיעה היום על שיתוף פעולה עם Pinterest, באמצעות חברת הבת MakeMeReach, המספקת פתרונות פרסום דיגיטליים המאפשרים למפרסמים לייעל קמפיינים מקוונים.

 

Pinterest היא רשת חברתית של כ-300 מיליון משתמשים בחודש, המשתפת רעיונות ויזואליים בתחומי עניין שונים. שיתוף הפעולה עמה הוא שלב נוסף בהתרחבותה של MakeMeReach בעולם הפרסום הדיגיטלי, כשנה לאחר זכייתה בהכרה רשמית מגוגל כ-Premier Partner.

 

שיתוף הפעולה יאפשר לסוכנויות ומותגים לרכוש מודעות ב-Pinterest באמצעות השירות המנוהל של MakeMeReach ולנהל קמפיינים מבוקרים ומסונכרנים בכל הרשתות החברתיות הגדולות ובגוגל – ובכך לייעל ולמקסם את ההשקעה בפרסום דיגיטלי.

 

שיתוף הפעולה עם Pinterest מהווה חלק ממימוש מטרתה של פריון להגדלת חלקה בתקציבי הפרסום הדיגיטלי. זאת, באמצעות אספקת פלטפורמות קנייניות וקריאטיב בשלושה תחומים: חיפוש, רשתות חברתיות ואתרי תוכן.

 

"זה זמן רב שפעלנו להשגת שיתוף פעולה עם Pinterest", אמר מנכ"ל MakeMeReach, פייר-לו דומיניון. "מדובר בצעד חיוני המעניק ללקוחותינו את הכלים והתובנות למקסום התועלת מתקציבי הפרסום ברשתות חברתיות ומנועי חיפוש. התנהגות הצרכנים איננה תלויה בהתרשמות מפרסום בודד, אלא בחשיפה לערוצים שונים ומגוונים. מטרתנו היא ליצור סביבה שבה מפרסמים יבינו את ההשפעה הכוללת של מודעותיהם ויפעלו בהתאם לכך. והתוספת של Pinterest חיונית להשגת מטרה זו".

 

מנהל אזור צרפת, דרום אירופה ובנלוקס ב-Pinterest, אדריאן בויאר, הוסיף: "ככל ש-Pinterest גדלה, אנו רוצים להעניק לכל מותג את היכולת לספק תוכן משמעותי למשתמשים באמצעות המסר הנכון בזמן הנכון. אנו שמחים על השותפות החדשה עם MakeMeReach, שתאפשר להפוך את הקמפיינים שלנו לנגישים יותר, ושהמפרסמים יוכלו להפיק את המרב מתקציביהם".

 

פריון מספקת פתרונות פרסום דיגיטליים לסוכנויות פרסום, ארגונים וספקי מדיה, המסנכרנים בין שלושת פלטפורמות הפרסום העיקריות: אתרי תוכן, רשתות חברתיות ומנועי חיפוש.

5 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  יפה אצלי ההפסד עמוק יותר

  נותן צאנס אם השווקים יהיו שליליים היא הראשונה לשבור לטעמי אם יהיה יציאה ברורה קדימה אפשר להצטרף לתיקון עולה בהצלחה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ארביב 23/09/2019 14:13

 2. 2
  יצאתי במספר מנות בהפסד מינורי

  נגמרה לי הסבלנות, תודה על הטרייד|12|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  keetuk 23/09/2019 14:11

 3. 3
  נכון

  בעייתי אם לא תיהיה יציאה ברורה קדימה התמיכה תשבר צריך להיות זהירים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ארביב 23/09/2019 14:07

 4. 4
  לא זז הרררברס

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  keetuk 23/09/2019 14:05

 5. 5
  הופהההה חח

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ארביב 23/09/2019 14:01