סבב מינויים במערך השיווק והפיתוח העסקי של דור אלון

המנכ"ל עמית זאב ציין כי הרה-ארגון בקבוצה נדרש לאור הגידול בפעילויות השונות וההיערכות להמשך צמיחה מואצת של החברה

חדשות ספונסר 23/09/2019 11:36

א+א-

מנכ"ל דור אלון, עמית זאב, השלים סבב ארגון מחדש של מערך השיווק והפיתוח העסקי של קבוצת האנרגיה, הקמעונאות והנדל"ן שבשליטת איש העסקים מוטי בן משה.

 

שחר אורן, המשמש ב-10 השנים האחרונות כמנהל אגף השיווק של קבוצת דור אלון, מונה לתפקיד סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי של הקבוצה.

 

לתפקיד מנהלת השיווק של דור אלון התמנתה יפעת סטאל, (44, נ+2) שכיהנה ב-7 השנים האחרונות כמנהלת השיווק של רשת המרכולים am:pm והובילה את בידולה של הרשת כאייקון תל אביבי מוביל. בזכות הישגיה הבולטים הוכתרה סטאל באפריל 2019 כאשת השיווק של איגוד השיווק הישראלי. בתפקידה החדש היא תנהל את הפעילות השיווקית של מתחמי התדלוק והמסחר של דור אלון - תחנות התדלוק, חנויות הנוחות אלונית ורשת הסופרים תחת המותג אלונית.

 

את תפקיד מנהלת השיווק של am:pm תמלא ליאת נוימן, (33, נ+1) שכיהנה בשלוש השנים האחרונות כמנהלת שיווק בחברת yes שם זכתה להערכה רבה בזכות פיתוח והובלת מהלכים משמעותיים, ביניהם yes טריפל ו-yes אולטימייט. קודם לכן שימשה נוימן כמנהלת מותג בשטראוס מים וכסופרווייזרית ב-teenk.

 

עמית זאב ציין כי הרה-ארגון במערך השיווק והפיתוח העסקי של הקבוצה נדרש לאור הגידול הניכר בפעילויות השונות וההיערכות להמשך צמיחה מואצת בתחומי הפעילות השונים של דור אלון. " אני גאה לראות את עובדי ומנהלי דור אלון מצליחים, מתפתחים ומשתלבים במסלול הניהול הבכיר בקבוצה. אני מקדם בברכה את ליאת שתמשיך ותעצים עוד יותר את חוויית הלקוח והבידול של am:pm המתרחבת – הן במגוון המוצרים והן במספר החנויות."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה