ננו דיימנשן מכרה מדפסת תלת מימד נוספת לכוחות הבטחון האמריקאיים

מכירה זו הינה המכירה הרביעית בשבועות האחרונים של מערכת ה- DragonFly לתחום הבטחון בארה"ב

חדשות ספונסר 19/09/2019 10:50

א+א- 1

חברת ננו דיימנשן מודיעה היום כי מכרה מערכת DragonFly נוספת לכוחות הביטחון האמריקאיים. בשבועות האחרונים, החברה מכרה 4 מערכות additive manufacturing ללקוחות ביטחוניים בארה"ב.

 

שליחת מידע סודי לספק חיצוני הינה בעיה ביטחונית עבור חברות בתעשיית הביטחון. מערכת ה- DragonFly המדויקת העושה שימוש במספר חומרים, לטובת Additive Manufacturing, מאפשרת למהנדסי ומתכנני אלקטרוניקה להדפיס בתלת מימד חומרים מוליכים ומבודדים במקביל, בתוך הארגון, ובכך לעמוד בדרישות אבטחה גבוהות.

 

ננו דיימנשן, שקיבלה את קוד ה- CAGE והינה ספק מורשה של חברות ממשלתיות וביטחוניות בארה"ב, מסייעת לחברות בתחום הביטחון להקטין את הסיכון לגניבת קניין רוחני ולייצר ביעילות רבה יותר על ידי שימוש בטכנולוגיית Additive Manufacturing בכתלי הארגון. כך ניתן להקטין באופן משמעותי את ההוצאות, להאיץ את זמן המחקר ופיתוח ולקצר את זמני ההגעה לשוק. בנוסף, הודות לגמישות המערכת ויכולת הדפסת תלת מימד מסביב לשעון, יכולת הייצור גדלה.

 

"שמירה על אבטחת מידע הינה קריטית עבור חברות בכל התעשיות, ובפרט עבור חברות בתעשיית הביטחון, המתכננות ומייצרות אלקטרוניקה ייחודית עבור מערכות קריטיות", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "במקום לשלוח את תכנון הכרטיס האלקטרוני לייצור אצל ספק חיצוני, השימוש ב- Additive Manufacturing של אלקטרוניקה מאפשר לאותן חברות לבצע הן את התכנון ואת הייצור תחת קורת גג אחת".

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    עכשיו זה הזמן להתחיל לקנות

    אמיר בלומנברג 19/09/2019 16:38