חדשות שוק ההון

אלעזרא: בקשה לתביעה ייצוגית נגד חברת הבת אלבר

על פי התביעה החברה גבתה סכומי יתר בחודשים בני 31 ימים; סכום התביעה נע בטווח של 27-62 מיליון ₪

חדשות ספונסר 16/09/2019 12:37

א+א-

חברת אלעזרא מדווחת היום כי חברת הבת אלבר שירותי מימון ואלבר ציי רכב קיבלו כתב תביעה ובקשה לייצוגית בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

 

במסגרת התביעה נטען כי אלבר מחייבת את סכום התעריף החודשי הקבוע בהסכם ההשכרה בגין תקופה של 30 ימים כך שבחודשים שבהם 31 ימים מחויב השוכר בתשלום יתר בגין היום הנוסף.

 

הקבוצה אותה מבקשים התובעים לייצג במסגרת התובענה כנגד החברה הבת, כוללת את כלל לקוחות החברה הבת בתחום השכרת רכב ששכרו רכב בתעריף חודשי, ונגבו מהם סכומי יתר בגין היום ה-31 בחודש, בשבע השנים שקדמו להגשת התובענה.

 

התובע הייצוגי ערך מספר תחשיבים בנוגע לנזק הלכאורי שנגרם לקבוצה, כאשר על בסיסם נאמד סכום התובענה הכולל בטווח של בין 27.5 מיליון ש"ח ל-62 מיליון ש"ח, כאשר חלקה שלהחברה הבת מתוך סכום זה נאמד בטווח של בין 12 מיליון ש"ח ל-27 מיליון ש"ח.

 

מחברת אלבר והחברה הבת נמסר כי הן בוחנות עם יועציהן המשפטיים את הטענות שהועלו במסגרת התובענה, הן את משמעותן והן את היקפן, וכן את משמעות הבקשה לאישורה של התובענה כייצוגית. אולם, לנוכח השלב המקדמי שבו מצוי ההליך צוין בדיווח שאין ביכולתה של אלבר להעריך את סיכויי התובענה ואת הסיכויים לאישורה כייצוגית.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה