ביולייט תשקיע 1.1 מיליון דולר בחברה המפתחת טכנולוגיה לניתוחי עיניים

החברה, "סנאוקוליס" היא חברה ישראלית פרטית שפיתחה מכשיר ייעודי לניתוחי גלאוקומה; לאחר הרכישה תחזיק ביולייט ב-5% מהחברה

חדשות ספונסר 11/09/2019 14:41

א+א- 1

חברת ביולייט מדווחת כי ביום 11 בספטמבר, 2019 ,חתמה החברה, יחד עם מר זהר זיסאפל, על הסכם השקעה בחברת סנאוקוליס, חברה ישראלית פרטית, המפתחת טכנולוגיה לניתוחי גלאוקומה.

 

על פי ההסכם, החברה תשקיע בסנאוקוליס כ- 1.1 מיליון דולר בתמורה למניות בכורה ב’, מתוך סך השקעה והמרת הלוואות המירות למניות בסך כולל של עד כ-3 מיליון דולר. בהנחה כי יגויס הסכום המקסימלי, החברה צפויה להחזיק בשיעור של כ-5% מהון המניות המונפק והנפרע של סנאוקוליס  בהנחת המרה ובדילול מלא.

 

למיטב ידיעת החברה, שוק ניתוחי הגלאוקומה, ובפרט תחום הניתוחים הנותנים פתרון למחלת הגלאוקומה מתוך גלגל העין (interno-ab) הכולל את סגמנט השוק המתפתח " Glaucoma Surgery Minimally Invasive " (ניתוח בהתערבות מינימלית) אליו מכוון הפתרון אותו מפתחת סנאוקוליס, הינו שוק גלובלי וצומח אשר יש בו צורך מתמיד בפתרונות חדשניים ושיפור יעילות הניתוחים.

 

למיטב ידיעת החברה, סנאוקוליס פיתחה מכשיר ייעודי וייחודי לניתוחי גלאוקומה תוך עיני המכוון לשמש לניתוח גלאוקומה בלבד או כמענה לניתוח משולב לגלאוקומה עם ניתוח לקטראקט. למיטב ידיעת החברה, לסנאוקוליס בסיס נתונים קליני רחב התומך ביעילות ובטיחות המוצר, ובכוונתה לקבל אישורים רגולטורים לשיווק המוצר באירופה ובארה"ב.

 

ההשקעה בסנאוקוליס עולה בקנה אחד עם התוכניות, היעדים והאסטרטגיה העסקית של החברה כחלק מפיתוח פעילות הליבה בתחום מחלות העיניים של החברה.

 

ליבת הפעילות של החברה הינה השקעה, ניהול וקידום של פתרונות ייחודיים, אשר מטרתם לתת מענה לצורך ממשי הקיים בתחום מחלות העיניים. בנוסף, החברה משקיעה בתחום הדיאגנוסטיקה הסרטנית באמצעות מיקרומדיק טכנולוגיות בע"מ, חברה ציבורית שמניותיה רשומות למסחר בבורסה בתל אביב.

 

הגשתו של דיווח בדבר חתימת החברה על מזכר הבנות בלתי מחייב להשקעה בסנאוקוליס עוכבה על ידי החברה בשל העובדה שפרסום אודות חתימה על מזכר הבנות בלתי מחייב טרם ניהול משא ומתן ממצה וחתימת הסכם מחייב עלול היה להביא להפסקתו של המשא ומתן או להרע באופן משמעותי את תנאי ההשקעה מבחינת החברה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ביולייט

    כן זו בהחלט הציפיה שלי מביולייט שינצלו את המזומנים ואת התמחור הזול בשוק להרחיב את הפרוטופליו
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    Blackalfa 11/09/2019 23:28