יפעת רייטר מונתה למנכ”לית חברת הביטוח AIG

רייטר, שעובדת בחברה מזה 20 שנה, מחליפה את המנכ"ל היוצא, שי פלדמן שהודיע לפני מספר חודשים על פרישתו ועובר לנהל את קבוצת סמל"ת

חדשות ספונסר 11/09/2019 14:18

א+א-

חברת AIG העולמית הודיעה על החלטת דירקטוריון החברה אודות מינויה של יפעת רייטר, סמנכ"לית חיים ובריאות בחברה, לתפקיד מנכ"לית AIG ישראל.

 

רייטר, מהמנהלות המנוסות בענף הביטוח הישראלי, התחילה את הקריירה שלה במספר תפקידים ברשות שוק ההון, שם התוודעה לראשונה לתחום הביטוח. מאז צברה ותק של כ-20 שנה ב-AIG ישראל, בה כיהנה במספר תפקידי ניהול בכירים, בעולם ביטוחי הפרט והרכב.

 

במסגרת תפקידה האחרון בחברה כסמנכ"לית חיים ובריאות, מילאה רייטר תפקיד בקידום תחום החדשנות בחברה. היא עשתה זאת בין השאר, עם פיתוחו והשקתו של AIG Safe Life, ביטוח בריאות שמסייע באימוץ אורח חיים בריא ומתגמל על הצלחה, על בסיס טכנולוגיה ייחודית שפותחה בשיתוף עם פרופ’ דן אריאלי.

 

רייטר מחליפה בתפקיד את המנכ"ל היוצא, שי פלדמן, שמסיים את תפקידו בסוף החודש ועובר לנהל את קבוצת סמל"ת. מינויה של רייטר לתפקיד הבכיר ביותר בחברה בישראל מהווה הבעת אמון נוספת של AIG העולמית בהנהלת AIG ישראל. המנכ"ל היוצא שי פלדמן, גם כן כיהן במספר תפקידי ניהול בכירים ב-AIG ישראל ו-AIG העולמית, טרם מונה לתפקיד אותו הוא עוזב כעת.

 

יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל: "אני מודה מקרב לב להנהלת החברה על האמון שהם נתנו בי ולשי פלדמן, שהיה עבורי מודל לחיקוי כמנהל ומסיים קדנציה מוצלחת במיוחד בחברה. אין ספק שמדובר בתקופה מרתקת במיוחד עבור ענף הביטוח בישראל ואני נרגשת לקחת את ההובלה של החברה קדימה יחד עם צוות המנהלים והעובדים המקצועי והמחויב של AIG, ומשוכנעת כי נשמר ונחזק את מעמדה של החברה כחלוצה טכנולוגית ודיגיטלית"

 

שי פלדמן, מנכ"ל החברה היוצא: "אני מסיים את תפקידי בחברה שאני כל כך אוהב בתחושת גאווה וסיפוק אדירה. לא הייתי יכול לעשות את זה בלי נבחרת מנהלים ועובדים מוכשרים ומסורים המחויבים למתן שירות מצוין ללקוחות החברה. אין שמח ממני שיפעת לוקחת כעת את המושכות. יפעת היא אחת המנהלות המוכשרות והמקצועיות ביותר שפגשתי, ואחרי 20 שנה בחברה שבה צמחה והתקדמה, אין ראויה ממנה לקחת את ההובלה ולהתמנות למנכ"לית החברה".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה