מעלות נותנת דירוג A לסדרת אג”ח של אלעד קנדה

"דירוג סדרת אג"ח ב’ גבוה ברמת דירוג אחת מדירוג המנפיק בשל הערכתנו כי שיעור שיקום החוב של סדרת האג"ח המובטחת בעת תרחיש כשל פירעון היפותטי יהיה 70%-90%"

חדשות ספונסר 11/09/2019 10:42

א+א-

חברת מעלות מודיעה על דירוג A לאיגרות חוב המובטחות בשעבוד ראשון על נכס נדל"ן, בהיקף של עד 435 מיליון ₪ ע.נ., שיונפקו על ידי חברת אלעד קנדה ריאלטי אינק באמצעות הנפקת סדרת אג"ח חדשה, סדרה ב’. סדרת האג"ח  החדשה מובטחת בשעבוד ראשון על נכס נדל"ן בטורונטו, Galleria ,בשווי נוכחי של כ-330 מיליון דולר קנדי.

 

התמורה מהנפקת איגרות החוב מיועדת בעיקר להחלפת חוב פיננסי קיים על הנכס, השלמת רכישת שותף מיעוט בנכס וצרכיה השוטפים של החברה. דירוג סדרת אג"ח ב’ גבוה ברמת דירוג (נוץ’) אחת מדירוג המנפיק, הועמד על -A בשל הערכתנו כי שיעור שיקום החוב של סדרת האג"ח המובטחת בעת תרחיש כשל פירעון היפותטי יהיה 70%-90%.

 

חברת אלעד קנדה היא חברה פרטית הפועלת בתחום הייזום למגורים והחזקת נדל"ן בקנדה. החברה מוחזקת בשרשור בבעלות מלאה על ידי חברת אלעד גרופ הפועלת בצפון אמריקה ונמצאת בבעלות המלאה של יצחק תשובה.

 

על פי המאזנים המאוחדים של אלעד גרופ, אלעד קנדה מחזיקה כיום בחלק נכבד מנכסי הקבוצה, ובמעלות מעריכים כי דרכה מבוצעת פעילות הליבה של אלעד גרופ בקנדה. כחברת ליבה, דירוג החברה זהה לדירוג הקבוצה המאוחדת.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה