קנדוק של אינטרקיור וס.ל.א מקבוצת טבע חתמו על הסכם הפצה אסטרטגי

ס.ל.א תפיץ את מוצרי קנדוק ללקוחות פארמה מאושרים ביניהם בתי חולים, קופות חולים, רשתות פארם ובתי מרקחת בישראל

חדשות ספונסר 10/09/2019 15:15

א+א-

אינטרקיור מודיעה היום כי חברת קנדוק (מוחזקת 100%) התקשרה בהסכם הפצה בקונסיגנציה אסטרטגי עם חברת סלומון, לוין ואלשטיין בע"מ (ס.ל.א) מקבוצת טבע. 

 

ס.ל.א עוסקת במתן שירותים לוגיסטיים בתחום הבריאות בישראל, אשר מספקת שירותים לעשרות חברות מקומיות ובינלאומיות ומפיצה את מוצריהם למגוון לקוחות הפארמה ביניהם בתי חולים, קופות חולים, רשתות פארם ובתי מרקחת בישראל. ס.ל.א הינה מפיץ מורשה מטעם היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות ובעלת רישיון הפצה GDP.

 

אהוד ברק, יו"ר קנדוק: "ההסכם שלנו עם ס.ל.א, החברה המובילה בישראל להפצת מוצרים רפואיים, מהווה מעטפת שלמה לאספקת מוצרי הקנאביס הרפואי בתקן GMP של קנדוק, לכל נקודה בישראל. בנוסף יספק ההסכם תשתית לייצוא מוצרי קנדוק גם למדינות בעלות רגולציה תומכת."

 

אביעד בוסי, מנכ"ל ס.ל.א: "ס.ל.א מברכת על שיתוף הפעולה עם קנדוק ותמשיך לפעול על מנת להשיא ערך משמעותי הן למטופלים ובני המשפחה המטפלים בהם והן לרוקחים וצוותי הרפואה, תוך שימת דגש על מצוינות ושירותיות בהפצה כמצופה מחברה שהיא מובילת שוק. 

 

מעבר ליכולות ההפצה של ס.ל.א בישראל לחברה יש ניסיון רב ויכולות לוגיסטיות משמעותיות אשר יוכלו לתמוך גם במהלכי הייצוא של קנדוק מישראל למדינות בהן הרגולציה מתירה שיווק והפצה של מוצרים מסוג זה."

 

במסגרת הסכם ההפצה, ס.ל.א תעניק לקנדוק שירותי לוגיסטיקה, אחסון, ליקוט והפצה של מוצרי הקנאביס לשימוש רפואי של קנדוק לבתי מרקחת הפרוסים בכל רחבי ישראל. הסכם ההפצה נקבע לתקופה של 3 שנים וכן כולל מנגנון של תקופות הארכה אוטומטיות של שנתיים כל אחת.

 

ההתקשרות בהסכם ההפצה הינה בהמשך ישיר להודעת קנדוק כי החלה למכור מוצרי קאנביס רפואי GMP המאושרים למכירה בבתי מרקחת בישראל בהתאם לאסדרה החדשה. ההתקשרות בהסכם ההפצה תאפשר לקנדוק להפיץ את מוצרי הקנאביס הרפואי בתקן GMP למטופליה באמצעות בתי מרקחת הפורסים בכל רחבי ישראל.

 

בנוסף, ההתקשרות בהסכם ההפצה עם ס.ל.א, תספק לקנדוק בעתיד יכולות לוגיסטיות משמעותיות שיתמכו ביכולות קנדוק לייצא את מוצריה למדינות בעלות רגולציה תומכת למכירה והפצה של מוצרי קנאביס לשימוש רפואי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה