ברם תעשיות מקימה חברה משותפת עם תאגיד ספרדי למכירות באירופה

חברת הבת לייף פלסטיק תמכור לחברה המשותפת תבניות הזרקה בתחום המוצרים לבית אשר בתמורה לסך של 1.4 מיליון אירו

חדשות ספונסר 10/09/2019 10:26

א+א- 1

ברם תעשיות חתמה על מזכר הבנות לא מחייב בין Life Plastic Sarl, חברה המאוגדת בצרפת בבעלות מלאה של החברה, המייצרת ומשווקת מוצרי פלסטיק מעוצבים בתחום המוצרים הייחודים לבית לבין חברה המאוגדת בספרד, הפועלת שנים רבות בתחום מוצרי הצריכה מפלסטיק ולה מפעלים בספרד ובסין.

 

שתי החברות יקימו חברה חדשה משותפת בחלקים שווים אשר תעסוק בפיתוח, שיווק והפצה באירופה של מוצרי הצריכה המיוצרים בקבוצה. כמו כן, החברה המשותפת תשמש כמפיץ של מוצרי הצריכה של החברה הזרה באירופה, למעט ספרד ופורטוגל.

 

שיתוף פעולה זה יגדיל את סל המוצרים ואת כמות הלקוחות של הקבוצה. לייף פלסטיק תמכור לחברה המשותפת תבניות הזרקה בתחום המוצרים הייחודיים לבית אשר שימשו ביצור בצרפת, בתמורה לסך של 1.4 מיליון אירו.

 

פעילות היצור הקיימת כיום במפעלה של הקבוצה בצרפת תופסק, והחברה המשותפת תייצר את מוצריה באמצעות החברה הזרה, אשר תשמש כקבלן המשנה העיקרי של החברה המשותפת במפעלה בספרד.

 

במסגרת זאת, תמכור לייף פלסטיק לחברה הזרה ציוד יצרני מסוים ממפעלה בצרפת בתמורה לסך של 0.8 מיליון אירו ותשכיר לחברה המשותפת את שטח המבנה שבבעלותה בעיר קומבריי בצרפת, אשר ישמש מחסן לוגיסטי לפעילות המשותפת, לתקופה של 5 שנים ובתמורה לסך שנתי של כ- 0.4 מיליון אירו בשנה הראשונה, וכ- 0.5 מיליון אירו החל מהשנה השנייה ועד השנה החמישית. כל צד יעמיד לחברה המשותפת מימון ראשוני על בסיס מוסכם. הסכם מחייב צפוי לא יאוחר מ-30 לנובמבר השנה.

 

אלי ברמלי מנכ"ל ברם תעשיות אומר: "החיבור לחברה גדולה בתחום והרחבת סל המוצרים הינו מהלך אסטרטגי מתבקש והוא מתבצע כחלק ממאמצי הקבוצה לצמיחה ומיצוי טוב יותר של פעילותה באירופה. החברה המשותפת תשווק את מוצריה בכל רחבי היבשת ללקוחות שהם ברובם רשתות שיווק תוך הגדלת הכמות וסוגי המוצרים".

 

קבוצת ברם תעשיות, היא חברה בשליטת משפחת ברמלי בעלת ארבעה מפעלי ייצור – שניים בשדרות ואחד בצרפת ואחד בארצות הברית. לחברה שני תחומי פעילות עיקריים - ייצור אריזות פלסטיק לתעשיית המזון בו נחשבת החברה למובילה בתחומה. בין הלקוחות: רשת חצי חינם, טמפו, מחלבות גד, מעדני מיקי, יוחננוף, סלטי שמיר, יינות ביתן ועוד.

 

התחום השני בו פועלת החברה הוא מוצרי פלסטיק ייחודיים לבית שהם מנוע הצמיחה בקבוצה. מוצרים אלה נמכרים לרשתות קמעונאיות , בעיקר בארה"ב כגון: וול-מארט, טארגט, T.J Maxx, אמזון, ALDI ,Tesco, Carrefour ואחרים.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    חברה קטנה שמתפתחת מאוד יפה

    החברה מגדילה מחזור מכירות כבר כמה שנים ברציפות. הרווחיות לא משהו אבל לדעתי יש לה פוטנציאל ענק. ג.נ מכיר מקרוב את החברה ומחזיק כמות קטנה.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    avi1985 10/09/2019 10:42