קרדיט: גיא אסייג

עליות קלות בבורסה, מדד תל אביב 125 עולה 0.15%

אופקו עולה 3.4%; מדד הנפט מזנק 0.73%; ירידות בפתיחת המסחר באירופה, דקס יורד 0.2%; החוזים העתידיים בניו יורק נסחרים בירידות של עד 0.3%

מערכת ספונסר 10/09/2019 12:12

א+א-

הבורסה המקומית נפתחה בירידות על רקע מגמה מעורבת בשווקים בעולם; הבורסות באירופה ננעלו אמש במגמה מעורבת, בניו יורק נרשמה נעילה יציבה, והמסחר באסיה מתנהל כעת בעליות. החוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על ירידות בפתיחה. יום המסחר הקודם בתל אביב ננעל במגמה מעורבת.

מניית טבע חוזרת היום בפער ארביטראז’ חיובי בגובה 2.4%, אופקו הלת’ בפער חיובי של 5.27% ומניית לייבפרסון חוזרת בפער שלילי של 1.12%.

ההגרלה התשיעית של מחיר למשתכן יוצאת לדרך. בסוף ספטמבר תיפתח ההגרלה שתכלול מעל ל - 3,000 יחידות דיור ב - 12 יישובים. תוצאות ההגרלה צפויות להימסר לזוכים לקראת סוף חודש אוקטובר.

 וילי פוד מוותרת על מעדני מיקי וביכורי השדה. המו"מ עם מעדני מיקי הופסק והמו"מ עם ביכורי השדה הושהה ולא חודש. שתי הרכישות היו אמורות להתבצע בהשקעה כוללת של כ - 100 מיליון שקל.

פרודוור ו”אוטומציה החדשה” יפעלו להאצת טרנספורמציה דיגיטלית ברשויות מקומיות. הטרנספורמציה הדיגיטלית תתבסס על טכנולוגיות הענן של מיקרוסופט.

6.5 מיליארד ₪ מחכים בחשבונות ופיקדונות דוממים. נכון להיום קיימים במערכת הבנקאית כ - 528,000 חשבונות בנק ופיקדונות ללא תנועה. יצויין כי באתר הר הכסף של בנק ישראל ניתן לאתר גם חשבונות של נפטרים.

מסקירת מיטב דש שפורסמה אתמול: "הריבית בארה”ב צפויה לרדת בכל אחת משלושת הפגישות שנותרו עד סוף השנה". עוד הוסיפו כי" להערכתנו, מגמת האטה בכלכלה האמריקאית ממשיכה ומתרחבת, במקביל להאטה בעולם".

מרכז ויץ יקים מרכז להתייעלות במשאבים בתקציב ממשלתי של 51 מיליון ₪. המרכז יסייע לתעשייה בישראל למנף הזדמנויות להפחתת זיהומים וסיכונים סביבתיים ומקורות זיהום, כאמצעי להתייעלות ולגידול בפריון.

שלא”ג השלימה את הסדרת המימון לרכישת מניות TEXSUS. היקף העסקה עומד על 51 מיליון אירו, מתוכם תממן החברה 26 מיליון אירו בהלוואות בנקאיות לטווח ארוך; יתרת התמורה תמומן ממקורותיה הזמינים של החברה.

עיריית חיפה ביטלה את רישיון העסק של שמן תעשיות בעקבות השריפה. בחברה סבורים שההודעה אינה חוקית והיא מתכוונת לעתור לבית המשפט כדי להשאיר את הרישיון בתוקף.

מכדורגל לקנאביס: טל בנין יוביל גיוס של 4 מיליון דולר למדיוי ארה”ב. מטרת הגיוס היא להביא את החברה הנכדה לרישום באחת מבורסות ארה"ב. החברה תקצה לבנין אופציות בחברה הנכדה במחיר של 30% ממחיר המניה.

 אייסקיור מדיקל פועלת לרישום כפול בנאסד”ק. כדי לעמוד בתנאים הנדרשים לרישום, החברה צריכה הון עצמי של 5 מיליון דולר ושווי החזקות ציבור של 15 מיליון דולר.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה