חדשות שוק ההון

מכדורגל לקנאביס: טל בנין יוביל גיוס של 4 מיליון דולר למדיוי ארה”ב

מטרת הגיוס להביא את החברה הנכדה לרישום באחת מבורסות ארה"ב; החברה תקצה לבנין אופציות בחברה הנכדה במחיר של 30% ממחיר המניה

חדשות ספונסר 09/09/2019 10:42

א+א-

חברת מדיוי מדווחת היום על הסכם ייזום שחתמה עם קפטן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר, טל בנין, לפיו בנין יפעל למציאת משקיע או משקיעים לחברה הנכדה מדיוי USA. ההשקעה תהיה בסך מינימלי של 4 מיליון דולר המיועדים להביא את החברה הנכדה  לרישום באחת הבורסות בארה"ב.

 

במדיוי מבהירים כי במידה ובעל השליטה בחברה מנחם כהן יביא משקיעים בעצמו לטובת ההשקעה בחברה הנכדה במסגרת תקופת ההסכם, תחשב ההשקעה שגייס מר כהן כחלק מגיוס הכספים אליו מחויב בנין.

 

בנוסף, יסייע בנין לחתימת הסכם מחייב בין החברה לחברה אחרת בעלת הסכם הפצה עם מפעל באיטליה העוסק בייצור וייבוא מוצרי סופר פוד המכילים CBD, כך שהחברה תחזיק בלפחות 51% ממניות החברה בעלת הסכם ההפצה הבלעדי.

 

עבור גיוס כספי ההשקעה והחתימה עם החברה המפיצה, יקבל בנין תשלום חודשי בסך 15 אלף ₪. בנין לא יידרש להשיב את התשלום החודשי גם אם כספי ההשקעה וההסכם עם המפעל באיטליה לא יתממש.

 

במידה ובנין יעמוד בשתי המשימות שקיבל מהחברה, ובתנאי שהחברה הנכדה תרשם למסחר בארה"ב, יוקצו לבנין אופציות לרכישת מניות בחברה הנכדה בשיעור של 2.86% מהון המניות, במחיר של 30% ממחיר מניית החברה בתחילת אותו יום מסחר. תקופת המימוש תהיה למשך 36 חודשים והמימוש יעשה באמצעות מנגנון מימוש נטו (Cashless).

 

בכפוף לשיקול דעתה של החברה יוכל מר בנין לקבל 2% נוספים מהיקף גיוס ההשקעה כחלק מעמלת הגיוס. ההסכם יכנס לתוקף באוקטובר למשך 4 חודשים. לכל צד יש אפשרות להפסיק את ההתקשרות בהתראה של 30 יום מראש.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה