חדשות שוק ההון category name

אייסקיור מדיקל פועלת לרישום כפול בנאסד”ק

כדי לעמוד בתנאים הנדרשים לרישום בנאסד"ק החברה צריכה הון עצמי של 5 מיליון דולר ושווי החזקות ציבור של 15 מיליון דולר

חדשות ספונסר 09/09/2019 09:57

א+א-

חברת אייסקיור מדיקל, העוסקת בטיפול בגידולים באמצעות טכנולוגיית הקפאה, מדווחת היום כי היא פועלת להכנת המסמכים הנדרשים לביצוע רישום כפול בנאסד"ק. על מנת לבצע רישום כפול כזה, על החברה יהיה לעמוד בתנאים הנדרשים לרישום בנאסד"ק ביניהן הון עצמי בסך של לפחות 5 מיליון דולר ושווי החזקות ציבור של לפחות 15 מיליון דולר. בחברה מדגישים כי נכון למועד זה אין ביכולתה להעריך אם תירשם ברישום כפול או את מועד הרישום הכפול בפועל, אם וככל שיעשה.

 

כחלק מההיערכות לרישום הכפול מפרסמת אייסקיור עדכון על התפתחויות בעסקי החברה מאז פרסום הדו"ח החצי שנתי בחודש שעבר. בסוף אוגוסט חתמה החברה על מזכר הבנות עם חברת דאנסון, חברת הפצת ציוד רפואי ברומניה, לצורך בחינה משותפת של האפשרות להפצת המוצרים ברומניה.

 

במסגרת ההסכמות אליהן הגיעו החברה ו- Danson ,התחייבה המפיצה הרומנית לרכישת מוצרי החברה בסך כולל של 171 אלפי יורו לצורך ביצוע הערכה לשוק הפוטנציאלי למכירת המוצרים ברומניה. מתוך התחייבות דנסון, 85.5 אלפי יורו יועברו לחברה בסמוך למועד החתימה על מזכר ההבנות והיתרה עד לסוף חודש ינואר 2020 .

 

בתקופת מזכר ההבנות, ולאחר הערכת השוק הפוטנציאלי, הצדדים ינהלו משא ומתן לצורך התקשרות בהסכם הפצה בלעדי מחייב. נכון למועד זה התשלום טרם התבצע אך להערכת החברה הסכום צפוי להתקבל והמוצרים יסופקו עד לסוף ינואר 2020.

 

אייסקיור הציגה את תוצאות הניסוי שלה בכנס ה-20 של האגודה הבינלאומית לקריוכירורגיה בחיפה שנערך בתחילת החודש. בכנס הופיע הד"ר איסוקה פוקומה, מומחה בתחום הטיפול בסרטן השד, במרכז הרפואי "קמדה" שבעיר קמוגוואה ביפן, שערך מחקר קליני עצמאי להקפאה והשמדת גידולים סרטניים בשד.

 

דר’ פוקומה הציג מידע על 304 חולות שטופלו בין השנים 2006 עד 2019 בשיטת הקריואבלציה (הקפאת גידולים). גיל החולות נע בין 31 שנים לבין 83 שנים, כאשר הגיל הממוצע הינו 57 שנים. ל- 3 חולות מתוך סך 304 החולות נמצאה חזרתיות של הגידול, כלומר, שיעור הישנות נמוך מ- 1%.

 

דוקטור פוקומה חילק את המידע שנאסף על בסיס גודל הגידולים. בין השנים 2006 עד 2014 ,טיפל דר’ פוקומה ב- 76 חולות עם ממצא של גידול בשד בגודל של 1 ס"מ כאשר עד 2012 הטיפולים נעשו במערכת הקפאה של חברה אחרת. מתוך 76 חולות אלו ב- 2 חולות נמצאה הישנות, האחת לאחר יותר מ- 5 שנים מהטיפול והשנייה לאחר יותר מ- 9 שנים מהטיפול. 

 

בין השנים 2014 ועד 2019 טיפל דר’ פוקומה ב- 228 חולות עם ממצא של גידול בשד בגודל של 1.5 ס"מ באמצעות מערכת ה- IceSense3 של החברה. מתוך קבוצה זו, נמצאה הישנות בחולה אחת שסירבה לקבל, בנוסף לטיפול בהקפאת הגידול, גם טיפולים הורמונליים או טיפול בקרינה.

בחברה מבקשים להבהיר כי מובהר כי המחקר הינו מחקר עצמאי הנערך על ידי ד"ר פוקומה. בהתאם, הנתונים עליהם מתבססת החברה והאמורים לעיל, הינם נתונים אשר נמסרו לה על ידי ד"ר פוקומה ואשר לא אומתו על ידי החברה.

 

בכנס בחיפה הציג גם דוקטור ריצ’רד פיין, לשעבר ראש ה-ABS – האגודה האמריקאית לניתוחי חזה, נתונים לגבי ניסוי קליני רב אתרים לטיפול בסרטן שד באמצעות מערכת ProSense\IceSense3  

 

נכון לחודש ספטמבר 2019 ,מתוך סך של 211 החולות שגויסו למחקר, 206 חולות טופלו, כאשר מתוכן 172 חולות עמדו בקריטריוני ההכללה של המחקר ונמצאות במעקב. כמו כן, מתוך 172 החולות שנמצאות במעקב, 60 חולות, המהוות שיעור של כ- 35% ,עברו 3 שנות מעקב.

 

על בסיס הנתונים המאומתים המעודכנים, כפי שהיו בידי דוקטור פיין במהלך חודש אוקטובר 2018 ,מתוך 107 חולות שעברו מעקב של לפחות 12 חודשים, ב- 105 חולות, המהוות שיעור של יותר מ- 98% ,לא נמצאה הישנות של הגידול הסרטני.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה