שיח מדווחת על השלמת המיזוג עם ביונד טיים הציבורית ויציאה מרשימת השימור

חברת הקנאביס הרפואי שיח פועלת בתחום הגידול, הייצור, הפיתוח והמכירה של מוצרי קנאביס רפואי. אסיפת בעלי המניות אישרה את המיזוג

מערכת ספונסר 04/09/2019 17:20

א+א- 1

חברת הקנאביס הרפואי שיח מדווחת על השלמת המיזוג עם ביונד טיים הציבורית, ציאה מרשימת השימור ומעבר לרשימה הראשית. אסיפת בעלי המניות אישרה פה אחד את המיזוג. בהתאם להסכם המיזוג, קיבלו בעלי המניות של שיח שריד 78% מהון המניות המונפק והנפרע של חברת ביונד טיים אשר תכלול מעתה את כל פעילותה של שיח שריד, לרבות גידול קנאביס רפואי במתקני גידול בשטח של 14 דונם, בהתאם לרישיונות גידול וריבוי קנאביס רפואי בתקן IMC-GAP בהם מחזיקה שיח.

סך אחזקותיהם של בעלי מניות שיח שריד עשוי לעלות ל-83.5%, וזאת בהתאם לעמידה ביעדי ביצוע שנקבעו בהסכם בין הצדדים. יתרת המוזמנים של החברה אשר תשנה את שמה לשיח מדיקל גרופ לאחר השלמת המיזוג עומדת על כ-39 מיליון שקל וזאת לאחר שבמסגרת העסקה הושלמו גיוסי הון פרטיים וציבוריים של למעלה מ- 43 מיליון שקל. היקף הגיוס הציבורי במסגרת העסקה היה בהיקף חסר תקדים כמעט לחברות בתחום. החברה צופה כי מניותיה יצאו מרשימת השימור ויעברו לרשימה הראשית כבר בימים הקרובים.

שיח סיימה את שנת 2018 עם הכנסות של 18.5 מיליון שקל ורווח נקי של כ-7.7 מיליון שקל. הרווח התפעולי ב-2018 הסתכם ב-9 מיליון שקל, זינוק של 136% בהשוואה לרווח התפעולי ב-2017 אשר עמד על 3.8 מיליון שקל. הרווח לפני מס של החברה עמד ב-2018 על 10.4 מיליון שקל - זינוק של 178% בהשוואה ל-3.7 מיליון שקל ב-2017.

שיח עוסקת בעצמה ובאמצעות שיתופי פעולה וחברות בנות, בפעילויות נוספות המשיקות ונלוות לתחום הקנאביס הרפואי. בין תחומים אלו: ניתוח, פיתוח וייצור של תרכובות טרפנים, מחקר ופיתוח תרופות מבוססות קנאביס בהתאמה אישית, פיתוח שיטות לגידול קנאביס בתנאי פארמה, ופיתוח טכנולוגיה למינון החומר הפעיל במוצרי צריכה מבוססי קנאביס.

יוגב שריד מנכ"ל שיח שריד: "זהו צעד נוסף באסטרטגיה של שיח להרחבת פעילותה. אנו מאמינים כי התקדמות הרפורמה בישראל מחייבת איתנות פיננסית ויציבות עסקית. בהתאם לכך, הרישום כחברה ציבורית, היציאה מרשימת השימור, המעבר לרשימה הראשית, ומצבת המזומנים האיתנה ישמשו אותנו לשיפור כושר הייצור והגדלת נתח השוק שלנו וחיזוק הממשקים עם גופים שונים בשוק ההון".

חברת הקנאביס הרפואי שיח בבעלות משפחת שריד, מחלוצות תעשיית הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם, בעלת יכולות מוכחות בגידול, ייצור, פיתוח ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל מעל כעשור, מדווחת על השלמת עסקת המיזוג לתוך החברה הציבורית ביונד טיים, ועל יציאה צפויה מרשימת השימור ומעבר לרשימה הראשית. אסיפת בעלי המניות אישרה פה אחד את המיזוג

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    זאת שעת השין, הזמן לקנות ולהחזיק!!

    שי 05/09/2019 00:46