הושלמה עסקת ההשקעה של מדיגוס באלגומייזר

העסקה אושרה באסיפת בעלי המניות; יורם באומן, נשיא קבוצת פובלסיס, מונה כחבר בדירקטוריון אלגומייזר

חדשות ספונסר 04/09/2019 13:39

א+א-

חברת אלגומייזר מדווחת היום על השלמת עסקת ההשקעה עם חברת מדיגוס. על פי פרטי ההסכם שפורסמו ביוני השנה, תשקיע מדיגוס סך של 18 מיליון שקל באלגומייזר, מתוכם 14.4 מיליון שקל במזומן והיתרה באמצעות הקצאת ADR לחברת אלגומייזר בשווי של 1 מיליון דולר.

 

קבוצת אלגומייזר מתמחה בתחום השיווק באינטרנט, עם מכירות שנתיות בהיקף של כ-160 מיליון ש״ח לשנת 2018 , משרתת היום לקוחות ושותפים עליהם נמנים הגופים המובילים בעולם כגון: גוגל, מיקרוסופט, אפל, יאהו, אסק, אינפוספייס, אוויה, דל, אינסטגרם, ועוד.

 

אלגומייזר עוסקת במגוון תחומי האינטרנט, לרבות: תחום הוידאו באינטרנט, מכירות באינטרנט, פרסום באינטרנט, מוניטיזציה לאתרי אינטרנט, מנועי חיפוש ועוד. הטכנולוגיות שלה מכילות פיתוחים ואלגוריתמים בתחום ה-AI ובתחום ה-BI שפותחו בחברה.

 

עוד נקבע בהסכם כי אלגומייזר תמכור למדיגוס 9.34% מחברת הבת לינקיורי, אותה רכשה אלגומייזר לפני כשנתיים במחיר של כ-40 מיליון ₪. שווי החברה על פי עסקת מדיגוס מגיע ל-96 מיליון ₪.

 

כחלק מהתנאים המתלים לעסקה, קיבלה החברה את אישורם של 100% מהמלווים בעסקת המימון לרכישת חברת לינקיורי, להסרת השעבוד הקבוע לטובתם על מניות לינקיורי הנמכרות במסגרת עסקת מדיגוס. הסכמת המלווים ניתנה בתמורה להתחייבות החברה לפירעון מוקדם של חלק מההלוואה שנטלה החברה בסך של 10 מיליון ש"ח לצורך רכישת מניות לינקיורי.

 

עם השלמת העסקה הודיעה אלגומייזר על מינויו של יורם באומן, נשיא קבוצת פובליסיס ישראל, לחבר בדירקטוריון החברה. באומן ציין עם מינויו כי "קבוצת אלגומייזר והחברות בה מובילות את תחום הדיגיטל עם טכנולוגיות מתקדמות ואני שמח להצטרף לצוות ההנהלה.

 

בשנים האחרונות, התרומה הרבה של הטכנולוגיה לעולמות הדיגיטל, בעיקר בתחומי השיווק והמדיה, הביאה לשיפור האפקטיביות בשוק הזה. הטכנולוגיות של אלגומייזר, יחד עם ההנהלה האיכותית, בהחלט מסמנים את המגמה הנכונה בשוק". 

 

נועם בנד, מנכ"ל אלגומייזר: "אנו מברכים את יורם עם כניסתו לדירקטוריון החברה. אני משוכנע, כי ניסיונו הרב של באומן לצד היכולות של אלגומייזר יוסיפו רבות להמשך צמיחתה של החברה ויביאו להשאת ערך למשקיעים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה