חדשות שוק ההון

ננו דיימנשן מוכרת מערכת DragonFly לחברה אמריקאית מתחום הביטחון

ננו קיבלה אישור לשמש ספק פדרלי מורשה של חברות ממשלתיות וביטחוניות בארה"ב (קוד (CAGE שיאפשר לה להתרחב בתחום הביטחון הבינלאומי

חדשות ספונסר 04/09/2019 11:11

א+א- 3

חברת ננו דיימנשן הדואלית, הפועלת בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי חברה אמריקאית, שהינה אחת מ- 10 החברות המובילות בעולם בתחום הביטחון, רכשה את מערכת ה - DragonFly להדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה.

 

ננו דיימנשן, שקיבלה קוד CAGE והינה ספק מורשה של חברות ממשלתיות ובטחוניות בארה"ב, מסייעת לחברות בתחום הבטחון לעמוד בלוחות זמנים צפופים לפיתוח מוצרים, לייצר מעגלים אלקטרוניים פונקציונאליים ולהגן על העיצובים הביטחוניים הרגישים שלהם.

 

זוהי מכירה נוספת של מערכת התלת מימד של ננו דיימנשן לתחום האלקטרוניקה לסקטור הבטחוני בארה" ב, ומהווה אבן דרך חשובה בהתרחבות החברה לתחום הבטחון הבינלאומי.

 

באמצעות מערכת ה- DragonFly חברות וארגונים בתחום הבטחון יכולים להפחית את הסיכון של גניבת קניין רוחני ולייצר ביעילות רבה יותר על ידי שימוש בטכנולוגיית manufacturing additive בארגון. 

 

כך, קטנות תקורות הפיתוח, המחקר ופיתוח מתבצעים מהר יותר וזמני ההגעה לשוק מתקצרים. בנוסף, הודות לגמישות המערכת ויכולת הדפסת תלת מימד מסביב לשעון, יכולת הייצור גדלה.

 

בחודש יולי מכרה ננו את מערכת ה- DragonFly למרכז המו”פ MTC בבריטניה שמתכוון להשתמש בה לטובת בנייה של רכיבים אלקטרוניים, כגון מעגלים אלקטרוניים רב שכבתיים (PCBs), אנטנות וסנסורים. מערכת נוספת של החברה נמכרה למוסד טכנולוגי מוביל באיטליה המתמחה בפיתוח טכנולוגיה ובחינוך גבוה בתחומי המדע וטכנולוגיה.

 

אמש דיווחה ננו על גיוס של 7 מיליון דולר בהנפקה פרטית של הלוואה המירה הניתנת להמרה ל-ADS של החברה בצירוף אופציות לרכישת American Depositary Share ביחס של 0.85 אופציה לכל יחידה. החברה צופה כי התקבולים ברוטו מהמנה הראשונה של ההנפקה יהיו כ-4.3 מיליון דולר לפני ניכוי ועמלות והוצאות הנפקה נוספות. ההנפקה הפרטית צפויה להיסגר ב-4.9.

 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  nana dimension

  ndhcאם כל טוב למה כל רע 04/09/2019 14:47

 2. 2
  אתה יכול להמשיך להחזיק

  לצערך המבנה הפיננסי ושריפת המזומנים יוצרים פה ספירלת מוות.. מאחל לך וליתר המחזיקים שינוי מהותי בדמות מכירות משמעותיות או משקיע אסטרטי שיכנס
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  dambo2 04/09/2019 12:10

 3. 3
  לא משנה מה מכירות יש ורק עולות

  המניה אומנם תקופה אחרונה לא הביאה פלאים , אבל מכירות לא חסר ורק עולה מרבעון לרבעון ! מחזיק / לא ממליץ !
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Bigbang 04/09/2019 11:45