מנרב רוכשת קרקע בגבעה הצרפתית בירושלים ובהרצליה

היקף ההשקעה הצפויה בפרויקט בירושלים עומד על כ-330 מיליון ₪ ובהרצליה כ-114 מיליון ₪; בסך הכל מתכננת מנרב לבנות בשני הפרויקטים 260 דירות חדשות

חדשות ספונסר 04/09/2019 10:36

א+א-

חברת מנרב מדווחת היום על שתי עסקאות חדשות לחברת הבת מנרב פרוייקטים, בירושלים ובהרצליה.

 

בירושלים התקשרה החברה עם צדדים שלישיים בהסכם לרכישת זכויות החכירה בשטח של כ-12 אלף מ"ר ברחוב בר כוכבא בגבעה הצרפתית בירושלים, עליהם ניתן לבנות בהתאם לתב"ע הקיימת כ-170 יחידות דיור למגורים. התמורה אותה תשלם מנרב עומדת על 100.5 מיליון ₪ בתוספת החזר הוצאות של כ-20 מיליון ₪ בתוספת מע"מ.

 

החברה בוחנת אפשרות להוסיף זכויות בנייה בפרויקט. על בסיס התב"ע הקיימת מעריכה מנרב את עלות ההשקעה הצפויה בכ-330 מיליון ₪ והיקף ההכנסות הצפוי עומד על כ-380 מיליון ₪. מנרב מתעתדת להתקשר בהסכם ליווי בנקאי למימון הרכישה.

 

בהרצליה, התקשרה מנרב עם צדדים שלישיים אחרים, בהסכם עסקת קומבינציה ביחס לזכויות הבעלים במקרקעין בשטח של כ-2,180 מ"ר ברחוב הרב קוק בעיר, עליו היא מתכוונת להקים שני בנייני מגורים הכוללים כ-90 יחידות דיור.

 

בהתאם להסכם, מנרב תקים את הפרויקט עבור הבעלים בתמורה לזכויות שיהוו 56% מכלל יחידות הדיור שיבנו בפרויקט. ההסכם מותנה באישור תב"ע חדשה תוך 42 חודשים, המאפשרת את הקמת הפרויקט על המקרקעין וכן בקבלת ליווי בנקאי לפרויקט.

 

עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט להערכת מנרב עומדת על כ-114 מיליון ₪ והיקף ההכנסות הצפוי הוא כ-133 מיליון ₪. הקמת הפרויקט צפויה להימשך כ-30 חודשים ממועד קבלת היתר בניה ופינוי כל יחידות הדיור הקיימות.

 

את העסקה ליוו עורכי הדין אביגיל קסטיאל ומשה זילברברג ממשרד ש. הורוביץ.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה