חדשות שוק ההון category name

אייסקיור קיבלה אישור רגולטורי בתאילנד ומנהלת משא ומתן להפצה

האישור בתאילנד כולל התוויות רחבות לרבות, לגידולים שפירים וממאירים בשד; תפנה ל- Terumo לצורך מו"מ עבור זכויות הפצה בלעדיות בטריטוריה

חדשות ספונסר 04/09/2019 10:07

א+א- 3

אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ), חברה ישראלית למכשור רפואי שפיתחה טכנולוגיה להקפאת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח, הודיעה כי קיבלה אישור ממשלת תאילנד (מטעם FDA Thailand, Ministry of Public Health) לשווק את מערכת ה-ProSence והמוצרים הנלווים לה להשמדת גידולים בשד ולהתוויות רחבות נוספות. האישור בתאילנד מצטרף לאישור FDA בארה"ב, אישור CE באירופה, אישור אמ"ר בישראל ואישורים במדינות אחרות.

 

קבלת האישור  מגיעה לאחר ההסכם  שנחתם השבוע עם Terumo Corp. ההסכם עם Terumo כולל מכירה ושיווק מוצרי אייסקיור בטריטוריות יפן וסינגפור. לאור קבלת האישור לשיווק גם בתאילנד, וההסכם עם Terumo, אייסקיור תפנה אליה לצורך מו"מ עבור זכויות הפצה בלעדיות בטריטוריה זו. בהינתן הסכמות בין החברות להפצה גם בתאילנד, היקף ההכנסות המינימלי מ-Terumo, צפוי לעלות. במידה והמו"מ לא יבשיל לכדי הסכם עם Terumo תפעל אייסקיור להתקשרות עם מפיצים אחרי בתאילנד.

 

חברת Terumo corp נסחרת בבורסה לניירות ערך בטוקיו בשווי שוק של כ- 23 מיליארד דולר עם מחזור מכירות שנתי של כ- 5.6 מיליארד דולר בשנה שנסתיימה ביום 31 במרץ 2019, אשר מתוכם כ- 1.2 מיליארד דולר במדינות אסיה שאינן יפן. ל-Terumo יכולות הפצה נרחבות באסיה בכלל, ובתאילנד בפרט.

 

למיטב ידיעת החברה, תאילנד הינה מדינה משמעותית באסיה, לה אוכלוסיה המונה כ-70 מיליון בני אדם. על פי ארגון הבריאות העולמי מספר מקרי סרטן השד החדשים בשנת 2018 נאמד בכ- 19.5 אלף. יחד עם זאת, אין ביכולת החברה להעריך את מספר מקרי סרטן השד אשר ניתנים לטיפול באמצעות מוצרי החברה.

 

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור: "אייסקיור מציגה בתאילנד הישג רגולטורי נוסף שיוביל להרחבת הנוכחות של אייסקיור ומינוף יכולתה להשמיד גידולים שפירים וסרטניים באחת המדינות הגדולות והחשובות במזרח הרחוק. תאילנד ידועה כמדינה בעלת היקפי תיירות מרפא גדולים כך שהפוטנציאל הכלכלי עבור אייסקיור הוא מעבר לפוטנציאל הספציפי שיש במדינה בת 70 מיליון איש.

 

מאחר ונחתמה השבוע עסקת הפצה ביפן ובסינגפור בלבד, בכוונתנו לנהל מו"מ עם Terumo להפצה באמצעותה גם בתאילנד. אנו משוכנעים כי לצד התרומה המשמעותית של הסכם Terumo לאיתנות הפיננסית של אייסקיור, הסכמי הפצה נוספים עשויים לתרום ערך נוסף לבעלי המניות שלנו".

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אייסקיור-בידכם המפתח להפיכת סרטן השד למחלה כרונית שניתן לחיות איתה !

  כל הכבוד לכם ! המשיכו במלוא התנופה למצוא מרפא למחלה הארורה הזו שנקראת "סרטן שד". השיטות הישנות הקונבנציונליות - לא הוכיחו עצמן ואנשים סובלים ומתים ביסורים קשים למרות הטיפולים.... מיליוני אנשים נושאים אליכם עיניים ומייחלים לפרצת דרך מהפכנית ומרגשת שתציל מאות אלפי אנשים. מאחלת לכם , מקוה ומתפללת שמכם תבוא הישועה ! אמן !

  דליה פריש 04/09/2019 20:55

 2. 2
  אייסקיור

  ממשיך להחזיק וחיזקתי אותה לפני יומיים חכו לנובמבר שיכנס הכסף היפני והסינגפורי בכלל יש לה אחלה עסקאות בתקופה האחרונה למי שיש סבלנות של אווזה שימתין ....וכן זו לא המלצה אלא רק דעתי האישית
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  taxi4u 04/09/2019 10:18

 3. 3
  מעולה, תופסים תאוצה.

  שיהיה לכולנו אחלה יום.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  שרביטקסמים 04/09/2019 10:13