איתן מאיר יתמנה ליו”ר חברת תמר פטרוליום

מאיר כיהן כמנכ"ל דליה אנרגיות כוח במשך 11 שנים וכמנכ"ל עיריית ירושלים; יכנס לתפקידו ב-1 בינואר 2020, בכפוף לאישור אספת בעלי המניות הקרובה

חדשות ספונסר 03/09/2019 12:28

א+א-

חברת תמר פטרוליום (בורסת ת"א: תמרפ), המחזיקה ב-16.75% מהזכויות בחזקת תמר ובחזקת דלית, מדווחת על מינויו של איתן מאיר, מנכ"ל דליה אנרגיות כוח לשעבר, לתפקיד דירקטור בחברה, וכן לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה החל מ- 1 בינואר 2020, בכפוף לאישור אסיפת בעלי המניות הקרובה, זאת לאחר תקופת חפיפה עם היו"ר המכהן.

 

בנוסף, מאיר יעמיד לחברה שירותי ניהול כיו"ר דירקטוריון פעיל בהיקף של 50% משרה בתמורה לדמי ניהול חודשיים בסך של  50 אלף ש"ח בתוספת מע"מ. כמו כן, מאיר יהיה זכאי לבונוס שנתי בגובה של עד 6 חודשי דמי ניהול בהתאם ליעדים ומשקלות שייקבעו לו על-ידי ועדת התגמול והדירקטוריון.

 

למאיר ניסיון רב בתכנון, הקמה וניהול פרויקטים ותהליכים מורכבים בצה"ל, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי. בתפקידו האחרון כיהן מאיר כמנכ"ל דליה אנרגיות כוח בע"מ במשך 11 שנים. במסגרת תפקיד זה היה אמון מאיר על ניהול, הקמה ותפעול של תחנת הכוח הפרטית הגדולה בישראל לייצור חשמל בהיקף של 900 MV, כחלק מהליך הרחבת משק החשמל בישראל.

 

מכוח תפקידו קיים מאיר עבודה שוטפת ורציפה מול גורמי ממשל ורגולציה וכן הוביל את פעילותה המסחרית של דליה, ובכלל זה ניהול מו"מ עם גורמים מסחריים בארץ ומחוצה לה, חתימת הסכמים וניהול ובקרה שוטפים.

 

קודם לכך, כיהן מאיר כמנכ"ל עיריית ירושלים. במסגרת תפקיד זה הוביל מאיר פרויקטים בהיקפים נרחבים בעיר ובראשם ניהול מערך הקמת הרכבת הקלה בעיר וניהל כ-7,000 עובדים. מאיר הוביל תוכנית הבראה בעירייה שמטרתה התייעלות תוך הקטנת מצבת העובדים בעירייה ויצירת איזון תקציבי.

 

למאיר ניסיון של 23 שנים בתפקידים בעלי אופי צבאי ופיקודי. בין היתר כיהן מאיר כקצין חינוך פיקודי במפקדת חילות שדה וכעוזר קצין חינוך לארגון ולכוח אדם. בתפקידו האחרון בצה"ל כיהן מאיר כראש מחלקת חינוך והכנה לשירות במפקדת קצין חינוך וגדנ"ע, והיה אחראי על עיצוב מדיניות ההסברה בצה"ל והכשרת מפקדים בתחום המנהיגות.

 

איתן מאיר בעל תואר MA במדעי המדינה במסגרת המכללה לביטחון לאומי של צה"ל, ותואר BA בהיסטוריה של המזרח התיכון, שניהם מאוניברסיטת חיפה.

 

רן אפרתי, יו"ר תמר פטרוליום, מסר: "אני מברך את איתן מאיר על הצטרפותו לדירקטוריון החברה ואני בטוח כי לכשימונה ליו"ר החברה הידע והניסיון העשיר שלו בתחום האנרגיה והתשתיות יתרמו רבות להמשך פיתוח מאגר תמר, לניצול מרבי של מקורות האנרגיה ולביסוס יתרונה התחרותי והעסקי של תמר פטרוליום לטובת בעלי המניות והציבור". 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה