גלעד גליק, מנכ”ל איתמר: ”נערכים להמשך צמיחה מהירה בקצב של עד 30% בשנה”

"שכרנו הרבה אנשי מכירות והגדלנו את הוצאות המכירה בשביל להגדיל בצורה משמעותית את שורת ההכנסות"

חדשות ספונסר 29/08/2019 14:41

א+א- 1

גלעד גליק, מנכ"ל חברת איתמר המייצרת מכשיר לטיפול בדום נשימה בשינה, התארח אתמול בכנס המשקיעים של ספונסר ודיבר על ההתפתחויות שחלו בחברה בחודשים האחרונים.

 

איתמר מדיקל סיימה את הרבעון השני של השני עם מכירות שיא של 7.4 מיליון דולר, סכום המהווה גידול של 21% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. גליק אמר שהחברה נערכת להמשך צמיחה מהירה, בקצב של עד 30% בשנה.

 

החל משנת 2016 החברה פועלת באסטרטגית מכירות חדשה ופונה לקרדיולוגים משום שמחלת דום נשימה בשינה נחשבת למחלת ""Cardio Risk. החברה ממשיכה להשקיע בהרחבת ארגון המכירות האמריקאי "שכרנו הרבה אנשי מכירות והגדלנו את הוצאות המכירה בשביל להגדיל בצורה משמעותית את שורת ההכנסות" אמר גליק למשקיעי ספונסר שהשתתפו בכנס.

 

השימוש במכשיר של איתמר מאפשר ביצוע של הבדיקות הנדרשות בבית הלקוח במקום במעבדת שינה והוא מספק לקרדיולוגים פתרון שינה כולל המשלב מענה אבחוני וטיפולי. בשנת 2010 95% מהבדיקות נעשו במעבדת שינה ואילו בשנת 2017 קטן המספר ל-67% בלבד.

 

לאיתמר שיתוף פעולה עם חברת ההולטר (מוניטור ל EKG) הגדולה בארה"ב "ביוטלמטרי". שווי שוק החברה עומד על 1.3 מיליארד דולר והיא אחראית על מעל 1.5 מיליון בדיקות א.ק.ג ביתיות בשנה. 20 אלף קרדיולוגים משתמשים בשירות שלה באופן קבוע. שיתוף הפעולה החל בהשקה במספר בתי חולים והסתיים בהצלחה ביוני. בשלב ב’ ההשקה מתבצעת במספר מדינות בארה"ב.

 

"ההסכם האסטרטגי שלנו עם ביו טלמטרי אפשר לנו בין לילה להגדיל באופן משמעותי את כח המכירות שלנו בארה"ב ולזכות לראשונה לסיקור אנליטי בשוק ההון האמריקאי", הסביר גליק. האנליסט ג’ף כהן, שהיה הראשון לסקר את מזור רובוטיקה, מסקר כעת גם את איתמר והעניק לחברה המלצת קניה.

 

"רק לשם השוואה חברת "Rhythm" שהיא זהה בסגמנט שלה לאיתמר מדיקל מתומחרות במכפיל מכירות 8, אנחנו מתומחרים במכפיל מכירות של 3-3.5 בלבד", הסביר גליק בסיום דבריו בכנס.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    הם רק.. לא מרוויחים כסף..וכמו שהמנכל אמר בכנס הם גם לא ממהרים כי יש להם זמן...

    איתמר 30/08/2019 17:25