קנביט חתמה על מזכר הבנות לקידום מחקרים משותפים עם חברת קנאביס אוסטרלית

החברה האוסטרלית Cannvalate Pty תמונה כנציג וכמפיץ של קנביט פארמה באוסטרליה וניו זילנד, ותפעל לקבלת כל האישורים הדרושים כדי לאפשר לחברה גישה לשוק האוסטרלי

חדשות ספונסר 29/08/2019 10:47

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי קנביט מדווחת היום כי התקשרה במזכר הבנות בלתי מחייב לצורך ניהול משא ומתן בן 16 שבועות לחתימה על הסכם מפורט לשיתוף פעולה במחקרים בתחום הקנאביס הרפואי וכן להפצה של מוצרי קנאביס באוסטרליה וניו זילנד, עם חברת Cannvalate Pty.

 

ההתקשרות נעשית בהמשך לדיווחים קודמים של החברה על הסכם מימון וביצוע מחקר ביחס לתרכובות קנבינואידיות סינטטיות והשפעתן על גידולים סרטניים מסוג מלאנומה, נוירובלאסטומה וגליובאסטומה בהובלתם של פרופ’ רפאל משולם וד"ר עופרה בני מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופרופ’ עמוס תורן מהמרכז הרפואי שיבא – תל השומר.

 

בהתאם למזכר ההבנות, הצדדים להסכם המפורט יפעלו לקדם מחקרים משותפים, ביניהם גם מחקרים בקשר עם הטיפול במלאנומה לרבות מחקר בשיתוף עם אוניברסיטת סווינברון במלבורן (University Swinburne).

 

בנוסף, השותף ימונה כנציג וכמפיץ של קנביט פארמה באוסטרליה וניו זילנד, ויפעל בהקדם לצורך קבלת כל האישורים הדרושים לשם כך, באופן שיאפשר לחברה גישה לשוק האוסטרלי. כמו כן, בכוונת הצדדים לבחון השקעות נוספות עליהם יפורט בהסכם המלא.

 

התקשרות קנביט פארמה בהסכם המפורט כפופה בין היתר לאישור דירקטוריון החברה.

 

על פי מידע שמסרה Cannvalate ,ל-Cannvalate יש גישה כיום ל-40% מרשת הרישום הרפואי באוסטרליה: היא פועלת כיום עם מעל ל-1000 רופאים המורשים לתת מרשמי קנאביס רפואי ומפיצה את מוצרי הקנאביס הרפואי ב-600 בתי מרקחת הפזורים ברחבי אוסטרליה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה